Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-12-2014, 13:24)Ula87 napisał(a): [ -> ]Jest takie wydanie. Oto one:
Zobacz ofertę: AVATAR WERSJA ROZSZERZONA 3x Blu-ray PL +ALBUM 24H
http://allegro.pl/showItem2.php?item=4843029774
właśnie o taki album mi chodzi jak na tej aukcji,może ktoś ma a mu nie potrzebny

Ula87

(06-12-2014, 14:53)blu-ray fan napisał(a): [ -> ]właśnie o taki album mi chodzi jak na tej aukcji,może ktoś ma a mu nie potrzebny

Nie sadza, zeby ktokolwiek z tu "zgromadzonych", pozbywal sie czegos, co jest czescia jakiegos wydania, zreszta, wiadomo ... Wink
Co wiadomo? Ja sprzedaję wszystkie płytki 3D Tongue

Ula87

Ale nie sprzedalbys albumu dolaczonego do wydania, ktore wlasnie dzieki niemu jest drozsze niz "gole" wydanie.. Wink
Kupie kartonik premium collection Miasto Złodziei.

[Obrazek: miasto_zl_br_pc.jpg]
A ja chętnie powrócę do już kiedyś poruszanego tematu - przytulę kilka pudełek Criteriona na blu (nie, te po PS3 nie pasują, a w necie to cholerstwo jest po prostu za drogie).
(07-12-2014, 11:35)Ula87 napisał(a): [ -> ]Ale nie sprzedalbys albumu dolaczonego do wydania, ktore wlasnie dzieki niemu jest drozsze niz "gole" wydanie.. Wink

u mnie większość wydań jest gołych !!!!!!!,no może oprócz avatara bo mam pocztówki 3D i książeczkę 200 stron
Poszukuję filmów blu/dvd z Brian Dennehy i Joanną Pacułą

Kupię dvd z filmem Belfer 3 i 4 jeśli wyszło u nas.
Panowie dostanę gdzieś sam "Ojciec Chrzestny: Suplement" na blu? Wszedzie jest tylko w zestawie, a wszystkie 3 części mam kupione osobno niestety
Gdzie najtaniej moge dostac bez przebaczenia i taniec z wilkami na blu rayu?

Gwoli scislosci chodzi mi o wydania galapagosu.