Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupię film Drive z napisami na blu-raylub proszę o pomoc gdzie jest dostępny.
Pozukuję hiszpańskiego wydania Pasażerów w 4K w steelbooku i kanadyjskieg wydania Life w 4K w steelbooku:

http://www.blu-ray.com/movies/Passengers-4K-Blu-ray/178087/
http://www.blu-ray.com/movies/Life-4K-Blu-ray/179247/
Z tym to tylko ebay.
No właśnie tego się obawiałem. Dzięki.
Steele 4k póki co bierze się na premierę. Mają mniejsze nakłady, wyprzedają się szybko, bo naprawdę są limitowane w stosunku do blu ray. Nawet Zavvi wyprzedaje dość szybko nakłady, Passengers jest dość drogi w Usa, a o kanadyjskim Life nie wspomnę.
Poszukuje UV-kodu do Wonder Woman UHD.
Chetnie kupie tez inne UV kody.
Poszukuję (blu-ray Region B):

1. "Monsters: Dark Continent" z angielskimi napisami. Aktualnie mam jedno wydanie, ale bez napisów angielskich. Ogólnie wydaje mi się, że czegoś takiego nie ma, ale może słabo szukam :/ To znaczy niby wydanie US ma takie, ale ja potrzebuję Region B niestety :/

2. Ghost in the Shell 2.0 (nie mylić z Ghost in the Shell 2) czyli pierwsza część, ale z renderowanymi wstawkami - koniecznie z angielskimi napisami. W tej chwili nie mogę nigdzie znaleźć. Niby jest w USA, ale Amazon twierdzi, że to Region A (chociaż blu-ray.com twierdzi, że A i B). Ktoś się orientuje? Ewentualnie w Europie może gdzieś jest dostępny? Lub w Australii?

3. 1492: Conquest of Paradise, ponownie Region B i angielskie napisy. Ale uwaga.... 1080p. Jest coś takiego gdzieś na świecie? Wiem, że niemieckie wydanie ma 1080p, ale nie ma angielskich napisów...
Ghost in the Shell masz tu shell
Bardzo dziękuję Smile Smile Smile Kupiony!

Jakieś pomysły na pkt 1 i 2? ;P

[EDIT] A jeszcze jedno pytanie: poszukuję też polskiego wydania Avatara, ale w wersji Extended. Jest gdzieś dostępny w rozsądnej cenie?
@wolfman

1492: hiszpańska edycja niby ma 1080i - aczkolwiek skoro 1080p jest tylko w niemieckiej, a ta napisów nie ma, to pewnie wezmę z Hiszpanii. Dla mnie w tym przypadku napisy ważniejsze od "p".

Monsters: dvdcompare też podaje Region A. Co więcej, na pudełku jest napis "Region A". Wątpię, żeby się na moim odtwarzaczu film odpalił. Cóż, pozostanę przy wersji bez napisów. Film i tak nie jest skomplikowany Smile

Avatar: ooooo, widzę, że blu-ray.com pokazuje polskie napisy (i lektora) we włoskim wydaniu, ale... potwierdź proszę, że tak jest. To pewne??


[EDIT]: chociaż w sumie przy wydaniu hiszpańskim podają 1080p w 1492 Smile Dzięki podwójne!