Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kupię,Poszukuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W steelbookach i z PL napisami to raczej nigdzie ich nie dostaniesz.
Gdybym ich nie widział na allegro to bym nie pytał.
Pierwszy raz na oczy widzę te steelbooki... Ale tak szczerze powiedziawszy trochę dziwnie one wyglądają...
Zapytaj sprzedawcę z jakiego kraju one są, może ci odpowie.
Nigdzie nie ma takich steelbookow chyba komus sie pomyliło albo sam sobie robi steelbooki. I jezeli widziałeś na Allegro to czemu tam nie kupisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
O tych steelbookach właśnie jest mowa.
To nawet nie sa steelbooki a bardziej futurepaki Tongue Tylko czemu nawet ebay o tym czymś nie słyszał? Smile na Allegro juz sa od jakiegoś czasu ale jak zobaczyłem te grafiki to dałem sobie spokój ale moze ktos zaryzykuje i potem podzieli sie jakimiś zdjęciami. Ale nie ma szans zeby to wyglądało jak prawdziwy steel/futurepak i do tego oryginalnie z Polska wersja hah... Moze z jakiegoś targu pirat do tego jakis niby steel własnej roboty Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kupiłem u tej osoby kiedyś dwa filmy i dostałem oryginały. Źródłem się nie podzieli.
Ale 90% to prawdziwe steele z zagranicznych sklepów ale napewno nie te o których teraz piszemy. Jak źrodłem sie nie podzieli to niech wyśle zdjecie tego steela.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wyśle, bo nie ma, nieraz pytałem o foto. Dlatego tu pytam.