Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Telewizja Polska S.A.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Czyżby coś się przełamywało na rodzimym rynku i Polacy zaczną coraz  częściej wydawać zrekonstruowane filmy i seriale na Blu-ray?

Dostaliśmy już:
- Alternatywny 4
- Karierę Nikodema Dyzmy

Natomiast 15 grudnia ma pojawić się Stawka większa niż życie.
link
Świetna wiadomość. Pewnie się zaopatrze w to wydanie, tym bardziej, że nie mam nawet wydania dvd serialu.
Super może też się skusze Wink Aż wstyd przyznać, że jeszcze nigdy od początku do końca nie obejrzałem żadnego odc. Klosa Smile
Na Alternatywy może nawet się skuszę, Dyzma też spoko, ale Klossa nigdy nie lubiłem.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
To by się objawiało także wstrętem do Czterech Pancernych  Smile

Co do Klossa. Dobra wiadomość. Jeszcze zobaczymy co zrobią z proporcjami obrazu w tym wydaniu. Pewnie bez cięcia czerepów się nie obejdzie.
Czterech Pancernych lubię. Kloss po prostu zawsze, czy to w dzieciństwie, czy później, był dla mnie kompletnie nieciekawy, zdarzało mi się oglądać jakieś odcinki w całości tylko w czasach gdy do wyboru było tylko TVP1 i TVP2.

A co do PiSu - póki chodziłem na wybory, to głównie po to, żeby głosować nie tyle na kogoś, co przeciwko Kaczyńskiemu.
Pewnie przytną to jak Dyzmę i Alternatywy Tongue, ale myślę że można to ostatecznie przełknąć Tongue
[Obrazek: 9.png] [Obrazek: 10.png] [Obrazek: 17.png] [Obrazek: 18.png]
Na 99% obraz będzie przycięty do 16:9. Ale mając do wyboru dvd, a przyciętego blureja to chyba wybiorę w tym wypadku to drugie...
Tylko, że po tym porównaniu widać, że to ordynarne przycięcie 4:3 na 16:9. W przypadku Alternatyw za ucięciem góry poszło dodanie obrazu po bokach co już mniej bolało.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13