Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Ocenzurowane wydania filmów 4k uhd, blu ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję tutaj wrzucać informacje na temat ocenzurowanych wersji filmów. Dzięki temu zaoszczędzimy czasu na zakupy filmów , których nie chcemy.
Często filmy, które mają korekty i wycięte sceny, lub zmienione nie posiadają wersji polskiej względem innych wydań
Dziś była rozmowa na temat Red sparrow 4k wydanie Uk ma cenzurę i jest bez wersji polskiej. Aquman 4k również ma korekty. No i niestety dowiedziałem się niedawno kupując film, że Strange days z Uk to również ocenzurowana wersja
Niektóre wydania Avengers (w tym polskie) jest ocenzurowane w jednej scenie.
Co jest nie tak z Aquamanem?
Czy nie lepiej te informacje opisywać w tematach z wydaniami danych filmów?
(26-04-2019, 11:39)Kirek napisał(a): [ -> ]Czy nie lepiej te informacje opisywać w tematach z wydaniami danych filmów?
Piszesz jakby każdy siedział w Filmoskopie i czytał tam każdą informację i go uzupełniał.

@Mierzwiak

Pred pisał, że skorygowali trochę w scenach by dopasować je dla 12.
Przed zakupem konkretnego wydania polecam odwiedzić tę stronkę i po sprawie :-P
http://www.dvdcompare.net/
Pred stronek tego typu jest pełno. Jak widzisz promocję to bierzesz jak leci, ale jak przeczytasz coś od niechcenia na forum, gdzie bywasz to zapada w pamięć. Niekiedy nawet do głowy człowiekowi nie przyjdzie , że w danym wydaniu mogą być takie głupie drobne zmiany
Ta strona jest sprawdzona, istnieje od wielu lat i jest rzetelna. Nie kupuj masowo i jak leci tylko osprawdzaj na tej stronie a nie robisz tu smietnik leniu Tongue A jak nie masz pewności to zapytaj w konkretnym temacie filmu napewno ktoś ci udzieli informacji Tongue
Masowe zakupy dają najlepsze ceny Big Grin . Widzisz ile promocji. Zawsze to Niemcy kojarzyły mi się jako kraj z cenzurą, ale żeby w Uk takie szopki były.
(26-04-2019, 11:44)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(26-04-2019, 11:39)Kirek napisał(a): [ -> ]Czy nie lepiej te informacje opisywać w tematach z wydaniami danych filmów?
Piszesz jakby każdy siedział w Filmoskopie i czytał tam każdą informację i go uzupełniał.
Wskaż mi gdzie w mojej wypowiedzi jest wzmianka o filmoskopie?
Miałem na myśli tematy na forum. Może nie każdy film ma swój temat ale myślę, że rozpoczęcie go od postu gdzie wskażemy, konkretne wydanie i dodamy informację o jego ocenzurowaniu ze wskazaniem szczegółów tej cenzury jest wystarczające.
Stron: 1 2