Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Adam- kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam serdecznie!!
Już od dłuższego czasu jestem użytkownikiem albo raczej obserwatorem filmozercow i podziwiam wspaniałe kolekcje tutejszych forowiczow.
Zamierzałem już od dawna dodać swój bardzo skromny zbiór, lecz się bałem opinii Wink
Filmy kupuję co raz częściej na blu lecz większość to i tak dvd z wielu względów, przede wszystkim chodzi o cenę. Wiem widać różnice w obrazie lecz ze względu na ograniczone fundusze jak i mały tv nie jest to aż tak męczące. Póki co nie ma szans na większe mieszkanie i tym samym tv, starcza taki nośnik.
Co do filmów, jest lekki misz masz, ale moja druga połowa często kupuje jakieś "komedie" Wink Preferuje głównie kino sci-fi, jakieś przygodowki, no i bardzo lubię te booklety z filmami Wink
Zdjęcie nr 2 kolorystycznie ułożone czy przypadek?
(24-07-2019, 11:09)adamga89 napisał(a): [ -> ]Zamierzałem już od dawna dodać swój bardzo skromny zbiór, lecz się bałem opinii Wink

E tam, wcale nie taki skromny (sam pewnie mam mniej, a jak zakładałem swój temat to na 100% nie miałem nawet połowy tego co ty). Wink
Ile liczy twoja kolekcja?

(24-07-2019, 11:09)adamga89 napisał(a): [ -> ]ze względu na ograniczone fundusze jak i mały tv nie jest to aż tak męczące. Póki co nie ma szans na większe mieszkanie i tym samym tv, starcza taki nośnik.

U mnie niedługo będzie z tym problem problem. W nowym mieszkaniu będę miał jakieś 3,5 metra z łóżka do ściany, więc pewnie będę musiał zainwestować w +60", a na razie mam jedynie 32". Tongue
Nie no, jest Nakatomi, nie ma lipy - dobry starter. Każdy tak kiedyś zaczynał.
(24-07-2019, 13:09)Juby napisał(a): [ -> ]Ile liczy twoja kolekcja?
Ok 210 filmów: ~60 blu i ~150 dvd
Też mam 32 cale więc aż tak te dvd nie jest złe
(24-07-2019, 11:42)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Zdjęcie nr 2 kolorystycznie ułożone czy przypadek?
Zgadza się, pod kolor Wink
Też chciałem iść tym sposobem ale potem bym nic nie znalazł Wink idę aktorami
Nie prościej gatunkami? W końcu człowiek ma ochotę obejrzeć jakiś gatunek filmowy, a nie kolor okładki czy gębę aktora.
Nie, mam aktorami Smile i co mi zrobisz???
(24-07-2019, 19:09)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Nie, mam aktorami Smile i co mi zrobisz???

A jak masz w filmie 2-óch aktorów to potem jedziesz wgłąb półki czy wertykalnie? Big Grin
Jak najbardziej się zgadzam z wami, zarówno jak i aktorami jak i gatunkami, wybrałem te w książeczkach kolorami bo nie jest to zbiór ogromny i pamiętam mniej więcej gdzie jest dany film, nie jest to problem dla mnie Smile
Stron: 1 2