Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nie mogę odtworzyć z laptopa obrazu filmu na TV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od jakiegoś czasu mam problem z wysyłaniem obrazu filmu na ekran tv, z laptopa po sieci LAN. Laptop wykrywa tv. TV zaczyna niby odtwarzać, ale nagle przerywa lub klatkuje film. Znalazłem ciekawa instrukcje

https://www.download.net.pl/jak-odtwarzac-filmy-z-komputera-na-telewizorze-smarttv-bezprzewodowo/n/12490/ 2

zainstalowałem niestety nie rusza, TV 50PFL7956K nie wykrywa serwera. Ma ktoś doświadczenia
Próbowałeś może to streamować to z laptopa przez WIDI (wireless display)?
Nie wiem co masz na myśli. Wcześniej poprostu działało z oprogramowaniem systemowym Windows 10. Sądzę, że TV nie daje już sobie rady z nowymi wersjami kodeków. Całego szukałem oprogramowania które będzie wysyłać już gotowy strumień wideo.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Mówię o dzieleniu obrazu przez coś w rodzaju wifi bezpośrednio między laptopem i tv. Możesz zobaczyć czy jak klikniesz na pliku video masz opcję "rzutuj do urządzenia". Powinno dać się też streamować cały pulpit przez WIDI.
Tak mam taka opcję, ale właśnie ona już nie działa. Stąd szukam innego rozwiązania które sprowadzi rolę TV do monitora po LAN.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
(17-09-2019, 13:48)marchello666 napisał(a): [ -> ]Tak mam taka opcję, ale właśnie ona już nie działa.
Czyli wygląda na to, że masz nowszą wersję oprogramowania do tej funkcji na PC niż ta, którą jest w stanie obsłużyć TV. Skoro wcześniej działało, to musisz sprawdzić czy da się cofnąć z wersją softu na PC, do takiej, która będzie kompatybilna z Twoim TV...
Niestety z tym jest problem. Czas wymienić TV.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Zmieniłem laptopa na nowszy i połączyłem po HDMI (kabel 5 m) i po problemie. Chodzi bez żadnych zwieszeń

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka