Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mel Gibson i przed czym on nas ostrzega
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szczerze mówiąc nie znam poglądów Mela Gibsona. Nigdy o nim nie czytałem ani o nim ani o szczegółach powstawania jego filmów.
Spróbuję jednak określić kontekst mojego wpisu na podstawie tego co wiem. Wiem że jest on katolikiem. W jednym z pierwszych filmów
Michaela Moora jest taka scena jak Moore pyta Mela Gibsona "Kto rządzi światem". Mel Gibson odpowiedział wtedy
"Ktoś w prawdziwym tego słowa znaczeniu".
Mel Gibson kilka lat po tym powiedział coś takiego:
Cytat:Hollywood jest zalany krwią niewinnych dzieci, elity są wrogiem ludzkości nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom
i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność i świętość dzieci.

https://www.cda.pl/video/1861448f9
czym nas ostrzega
Przed czym ostrzega nas Mel Gibson?
(22-10-2019, 09:37)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Przed czym ostrzega nas Mel Gibson?
Żebyśmy przestali oglądać filmy, budowane na ludzkim cierpieniu i częściej z domu wychodzili Big Grin (niekoniecznie do kina)
(22-10-2019, 09:37)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Przed czym ostrzega nas Mel Gibson?

Przed Żydami Big Grin
Przed Illuminati!
To wszystko to wina kosmitów dali nam krótkie życie i pazerność! Więc każdy chce się szybko nachapaćBig Grin
dziwny przypadek, ale większość producentów czy szefów dużych wytwórni to żydzi... mają dziady łeb do robienia kasy
Tak, ale skąd  się o tym dowiedział? Co spowodowało jego przebudzenie?
No przecież nie dowiedział się o tym z filmów z Hollywood?
Bajeczki w stylu  Eyes Wide Shut to se można z popcornem oglądać a nie o poważnych sprawach traktować.
Nie było też jak u Bareji w Misiu, że producent filmowy Hochwander z własnych filmów dowiedział się jak ciężko było podczas okupacji. Big Grin

A może jakaś książka na ten temat jest?
Czy Mel Gibson znał Aarona Russo?
Ktoś wie?

Ja wypowiedź Mela Gibsona o dzieciach traktuję expressis verbis. To nie jest pierwszy tego typu sygnał idący od insiderów.
(22-10-2019, 12:33)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Tak, ale skąd  się o tym dowiedział? Co spowodowało jego przebudzenie?
Czemu przebudzenie, bo dopiero teraz powiedział? Big Grin. Pewnych rzeczy się nie mówi jak się chce karierę robić.

(22-10-2019, 12:33)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Ja wypowiedź Mela Gibsona o dzieciach traktuję expressis verbis. To nie jest pierwszy tego typu sygnał idący od insiderów.
Coś nowego, jakby nie były wykorzystywane w różnoraki sposób na całym świecie. Świat jest usłany trupami wszędzie i na tym został zbudowany.
Ja pierdziu. widzę, że niektórzy nie mają co robić, tylko żyją tymi teoriami spiskowymi. Proponuję dać to do działu humor.
Pewnie też Elvis żyje itp itd... Big Grin