Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Adblocker do TV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To była kwestia czasu aż coś takiego się pojawi. Projekt jest ciągle rozwijany i bedą kolejne aktualizacje. Na tę chwilę obsługuje dwie platformy Cyfrowego Polsatu i Canal+ i takie kanały:

Cytat:Lista kanałów monitorowanych: TVP 1, TVP 2, TVP Seriale, Polsat, Polsat Film, Polsat Café, Polsat Play, TV4, TVN, TVN7, TVN Style, TVN Turbo, TV Plus, HGTV, TTV, Stopklatka, Kino Polska, TVN Fabuła, Discovery Channel, 4Fun TV, Polo TV, Eska TV, TVN 24, TVP Info, Polsat News, TVP Sport, Polsat Sport, Eurosport 1, TVP ABC, Disney Junior, Nick Jr, Nickelodeon, Mini Mini+, Cartoon Network.

Działa tak:

Cytat:automatycznie przełącza na kanały m.in. wolne od reklam, wycisza dźwięk lub wyłącza dekoder i odbiornik telewizyjny na czas trwania niepożądanych treści. Po ich zakończeniu powraca na obserwowaną stację, do ustalonego poziomu głośności czy włącza dekoder i odbiornik telewizyjny.

Z tego co zrozumiałem to działa tylko na tych dekoderach dostarczanych przez te dwie platformy.
Ciekawe co z innymi?

Najciekawsze co mnie interesuje to czy będzie to w stanie współpracować z nagrywaniem stacji
telewizyjnych? Jeśli tak to robi się ciekawie. Smile

https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/38346-advoider-to-adblock-do-telewizji.html
Prościej nagrać sobie program i przewinąć niechciane treści. Nie pamiętam kiedy oglądałem jakikolwiek film "na żywo" w telewizji który byłby przerywany reklamami.