Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Joker (2019)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
No to oficjalnie Blu-ray.com potwierdził dziś datę premiery BD i UHD w Stanach już 17.12.19 >>
[Obrazek: c2dc651324638463.jpg]
Na tę chwilę w US tradycyjnie będą dostępne trzy wydania:

BD
UHD
Best Buy Exclusive SteelBook
[Obrazek: 6372534_sa.jpg]
Osobiście bardziej odpowiada mi steelbook z samą twarzą Jokera, no zobaczymy co przyniosą nam wydania Europejskie. Chyba Mierzwiak wspominał gdzieś że film został wpęłni skończony w formacie 4k, tak więc seans UHD będzie jeszcze bardziej mocarny niż w kinie.
Pojawiła się pierwsza oferta sklepowa na polskie wydanie BD (amaray).
Premiera - 29.01.2020

[Obrazek: joker-e,pd,1032416.jpg]
[klik w okładkę = przejście do wydania w filmoskopie].

Na stronie Galapagos można znaleźć informację, że dostępne będą następujące wydania:
1. DVD
2. BD (amaray)
3. BD (steelbook - wersja Ogień)
4. BD (steelbook - wersja Twarz)
5. UHD
Tak tylko po co nam dwie wersje stelbooka BD ? , zamiast dać jeden na BD a drugi UHD ;] Z resztą i tak kupię pewnie taniej gdzieś za granicą.
Pojawiły się pierwsze oferty na polskie wydanie UHD

[Obrazek: thumb-lg-6214262-joker-phillips-todd.jpg]
(03-12-2019, 00:25)pred895 napisał(a): [ -> ]Tak tylko po co nam dwie wersje stelbooka BD ? , zamiast dać jeden na BD a drugi UHD ;] Z resztą i tak kupię pewnie taniej gdzieś za granicą.

Galapagos ma wywalone na robienie steelbooków dla edycji 4K więc nic dziwnego, że i tutaj nie ma.
Ciekawe czy jakieś zagraniczne wydania będą miały PL napisy na płycie UHD...
Prawdopodobnie tylko niemieckie i czeskie.
W czeskim również płyta BD powinna mieć PL ale cena to 799 Kč więc już lepiej wybrać polskie wydanie.
Gdyby ktoś był zainteresowany, to Filmarena potwierdziła PL wersję językową zarówno na płycie 4K jak i Blu-ray.

[Obrazek: 822299941_qanpreh.jpg]
Obejrzałem wczoraj Jokera przez Apple TV i w mojej opinii to chyba najlepiej prezentujące się UHD od Warnera i jedno z najlepszych wydań 4K w ogóle (o ile nie najlepsze). Na płycie z pewnością będzie jeszcze lepiej się prezentować. Fantastyczna szczegółowość obrazu, ilość detali w ciemnych i jasnych partiach obrazu dzięki mocnemu HDR, bardzo dobre wykorzystanie szerokiej palety barw - wszystko idealnie się komponuje Smile Przez bite 2 godziny oglądałem jak zaczarowany po prostu. Także jeśli ktoś inwestuje w 4K to serdecznie polecam takiego wydania, na pewno nikt nie będzie rozczarowany Smile
Stron: 1 2 3 4 5