Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mayfly
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Ja się z nim niestety spotkałem. Pokalał swoją obecnością 2 i 3 sezon Robina z Sherwood na DVD.
Mam takie pytanko co Mayfly:

Skoro ta firma jest kinowym dystrybutorem przeglądu twórczości Jacquesa Tatiego w całej Polsce, to czy nie zamierzają może wydać wszystkich tych filmów na krążkach? Bo jak tak, to będę szczęśliwy jak nigdy! Smile

Rupert1138

(20-10-2015, 14:15)kryst007 napisał(a): [ -> ]Mam takie pytanko co Mayfly:

Skoro ta firma jest kinowym dystrybutorem przeglądu twórczości Jacquesa Tatiego w całej Polsce, to czy nie zamierzają może wydać wszystkich tych filmów na krążkach? Bo jak tak, to będę szczęśliwy jak nigdy! Smile

Ostatnio na ich stronie facebook'owej w odpowiedzi na podobne pytanie przyznali, że zamierzają i to jeszcze przed świętami Smile
(20-10-2015, 17:50)Rupert1138 napisał(a): [ -> ]
(20-10-2015, 14:15)kryst007 napisał(a): [ -> ]Mam takie pytanko co Mayfly:

Skoro ta firma jest kinowym dystrybutorem przeglądu twórczości Jacquesa Tatiego w całej Polsce, to czy nie zamierzają może wydać wszystkich tych filmów na krążkach? Bo jak tak, to będę szczęśliwy jak nigdy! Smile

Ostatnio na ich stronie facebook'owej w odpowiedzi na podobne pytanie przyznali, że zamierzają i to jeszcze przed świętami Smile

Serio!? No to jak dla mnie wspaniale i nie mogę się już doczekać, aż w końcu będę mógł Pana Hullota postawić na swojej półce! Big Grin Ciekawe tylko, jak z kosztami, bo jak będzie do 60-70 zł to ja chętnie!
Te filmy sa prawie nieme więc można spokojnie kupować wydania zagraniczne. Trafic był wydany przez Vision. Ale to miła niespodzianka jeżeliby zostsało wydane w jakimś ładnym pakiecie. Na zachodzie wypuścili jakiś czas temu BD z jego filmami. Od Mayfly chyba należy oczekiwać jedynie dvd
Wiadomo już coś o tej kolekcji Tatiego?
(28-11-2015, 08:30)culturehigh napisał(a): [ -> ]Wiadomo już coś o tej kolekcji Tatiego?

Też się trochę z tym niecierpliwiłem, że postanowiłem do nich zadzwonić i sam się spytać o szczegóły tej kolekcji. Ci na moje pytanie odpowiedzieli... że nie myśleli jeszcze o wydaniu Tatiego na krążkach i żebym oddzwonił za kilka miesięcy. Serio!? Zastanawia mnie co się dzieje w tym całym Mayfy'u - raz potwierdzają że BOX ma zostać wydany w najbliższym czasie, a później mówią że nic na ten temat nie myśleli! Może tą dystrybucją włada kilka osób, które nie mogą się ze sobą dogadać i każdy z nich ma zupełnie inne plany na rozwój firmy Tongue
Czy Idź i patrz w wydaniu mayfly (tudzież gazeta wyborcza) nadaje się do oglądania? Pytam, bo specyfikację znalazłem nie wesołą - jednowarstwowa płytka na 2,5 godzinny film i tak się zastanawiam czy nie poczekać lepiej aż jakiś Criterion tego nie odświeży
Film jest na płycie dwuwarstwowej. Wydanie z GW. Szału nie ma ale film jest nierówny niektóre sceny wyglądają lepiej inne gorzej.
Język tylko rosyjski napisy tylko polskie lub bez

[attachment=442]
[attachment=443]
[attachment=444]

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24