Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Goonies (1985)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem jak u Was, ale u mnie w domu za dzieciaka oglądało się Goonies regularnie przynajmniej raz w roku.

Goonies nigdzie nie został wydany na BD w pl wersji, dostępny jest u nas tylko na DVD. Jest spora szansa, że się to zmieni za sprawą wydania UHD BD od Warnera - w USA już ruszają pre-ordery z datą premiery 9 czerwca. Zobaczymy kiedy pojawi się w Europie...

[Obrazek: xOw5JiD.jpg]

Recenzja i screeny wydania BD na Blu-ray.com.

Porównanie BD vs DVD na caps-a-holic.

Swego czasu skusiłem się na wydanie BD i bardzo szybko się go pozbyłem - to jest jeden z tych tytułów, w których dopiero w ruchu wychodzi spora żałosność tego starego mastera.
Po UHD BD spodziewam się ogromnej różnicy i pozostaje tylko liczyć aby nie było żadnych większych obsuw w związku z obecną sytuacją jaką mamy na świecie.
Steel będzie?
Wydania na BD doczekały się kilku różnych więc pewnie i nowe wydanie się takowych doczeka.
W filmoskopie występują trzy steelbooki z BD: brytyjski, niemiecki i francuski. W francuskim możecie obejrzeć unboxing nagrany przez pred895

[Obrazek: thumb-lg-3890060-the-goonies-zavvi-exclu...elbook.jpg] [Obrazek: thumb-lg-175472-die-goonies-steelbook.jpg] [Obrazek: thumb-lg-139448-the-goonies.jpg]
[klik w okładkę=przejście do opisu w filmoskopie]

Co do wydań DVD z potwierdzoną polską wersją językową to w filmoskopie znajduje się wydanie niemieckie.

[Obrazek: thumb-300x300-55652-Goonies.jpg]
Mam wydanie UK Goonies , ale patrząc tutaj https://caps-a-holic.com/c.php?d1=186&d2=185&c=1183, mam to samo, DVD ma świetny transfer.
Nigdy nie oglądałem, znam tylko z (totalnie niezachęcających) fragmentów, ale taki - wydawać by się mogło - ostateczny remaster to zawsze świetna okazja by zapoznać się z filmem, choć raczej daruję sobie wydanie UHD z myślą o potencjalnej sprzedaży i obejrzę na iTunes.
Fajne by było dostać na premierę steelbook Goonies w kolekcji Titans of Cult Smile
Będzie taki steel:

[Obrazek: RPrzXvW.jpg]
bardzo słaby cover art
Jak na film dla młodzieży zbyt mroczna ta okładka i zalatuje Piratami z Karaibów.
Stron: 1 2