Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie dziwię się, że zakup odkładasz na przyszły rok. Ładnie dojebałeś z tymi UHD w ostatnich tygodniach. Szkoda, że jestem biedny, też bym chciał. Smile
(07-12-2017, 12:41)Juby napisał(a): [ -> ]Szkoda, że jestem biedny, też bym chciał.
Juby pozamiatałeś tym tekstem.
Assassin's Crap i trzecia Mumia oczywiście na sprzedaż.

[Obrazek: hNPXUno.jpg]

Szybki rzut oka na obie Mumie i WOW, to będzie jak obejrzenie tych filmów poerwszy raz Smile

Obiecana opinia o Draculi Coppoli:

Moim zdaniem nierówny transfer. Ziarno świetne przez cały seans, filmowość bije z ekranu od pierwszej do ostatniej sceny, ale z jakością bywa różnie. Raz kadr eksploduje od detali, innym razem wrażenie obcowania z wysoką rozdzielczością całkiem znika. Chyba najlepiej z całego filmu wygląda rozmowa Miny i Lucy w "szklarni", wygląda fantastycznie.
Zazdroszczę Tobie, ze mozesz juz obcować z nowym formatem i delektować się jego mozliwościami. Ach, czekam na moment kiedy i ja będę mógł cieszyć się tym dobrodziejstwem. Przede mną jeszcze duzo pracy i wyrzeczeń, zeby to osiągnąć, a gdzie tu znaleźć jeszcze czas na oglądanie i poprostu zycie, ach Big Grin
Jak ja bym nie miał czasu na oglądanie, to bym nie kupował. Wink
To nie tak, ze nie oglądam. W zasadzie to w większości oglądam teraz w kinie za sprawą karty unlimited. Chodzi mi raczej o to, ze na to wszystko potrzeba kasy i dlatego teraz pracuję po 14 godzin na dobę. W święta mam miesięczny urlop, więc pewnie sporo nadrobię Big Grin, niestety na razie nie stać mnie na nowy sprzęt.
Spoko. Ja nie dam rady przenieść się na UHD przez najbliższe lata, a jeśli nie będę kupował +50 calowego tv, to pewnie w ogóle (bo nie widzę sensu) i też jeszcze nie widziałem wszystkich filmów z kolekcji, a niedługo pewnie wpadną nowe... Sporo nowych.
(08-12-2017, 19:38)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Chodzi mi raczej o to, ze na to wszystko potrzeba kasy i dlatego teraz pracuję po 14 godzin na dobę.
W Twoim przypadku kolego , to po prostu nie kupuj przez 3 miechy filmów i styknie na Oppo 203 i Tv 55-65 Wink

Edit.
Zaznaczyłem odpowiednią linijkę i cytowałem odpowiedniego adresata Smile. Poprawiłem ręcznie.
Coś ci się pomyliło. Tego nie napisał Juby. Tongue
Dołączam do klubu zniecierpliwionych którzy dzisiaj doczekali się trylogii Nolana Smile

Pasażerowie i Life z pakietu z Arrival mieli iść na sprzedaż, ale Life wygląda tak świetnie (w kinie wizualnie nie zrobił na mnie w ogóle wrażenia, w HDR to kompletnie inny film!) że najpierw go sobie powtórzę i wtedy zdecyduję.

[Obrazek: djxi1aD.jpg]