Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A Pasażerów sprzedasz? Przecież to spoko film, imo lepszy od Life.

Kiedy do kolekcji dołączy Mask of the Phantasm? Smile
Lepszy czy nie - rzecz gustu. Inną sprawą jest to, jak Pasażerowie w wydaniu UHD wyglądają. Niby sam HDR nie daje jakoś wyjątkowo po oczach, ale pod względem rozdzielczości, widocznych szczegółów, kolorów itp. to jest absolutny top i myślę, że jak sprawdzi, to już nie sprzeda.Smile
Skromnie, tylko jedna pozycja.

Polskie wydanie. Zwykła płyta BD z brytyjskimi oznaczeniami wiekowymi a w pudełku ulotka reklamująca UHD którą zawsze znajduję w zagranicznych wydaniach Sony Smile

[Obrazek: EZ0SxDz.jpg]
Na zwykłym bd masz angielskie oznaczenia wiekowe?
A nie, sorry, źle spojrzałem.

Brytyjskie oznaczenia są na płycie UHD czyli zgodnie z info o obecności wersji PL w UK.
[Obrazek: 2PUMWQbr.jpg]
Zostawiasz tylko jedynkę i trójkę? To już nie lepiej zostawić też dwójkę i mieć jako trylogię?
Nie Tongue
Juby:

Jak dla mnie sensowne rozwiązania to:
- zostawić tylko jedynkę
- zostawić trylogię
- zostawić wszystko

Mierzwiak co prawda wydziwia (tylko 1 i 3*), ale i Ty wydziwiasz (tylko 1 i 2), więc w czym problem? Tongue
Sam mam 1-4 (4 za darmo) i podejrzewam, że 5 kiedyś dołączy jak już zapomnę jakie było denne i znajdę w dobrej promocji.

* i chyba 5, w końcu mu się podobało, tylko pewnie ma wydanie PL.
Po obejrzeniu kluczowych scen z piątki stwierdziłem że mogę się bez niej obyć Smile Zostawiam sobie dwie najlepsze imo części serii które jednocześnie mają najlepsze sceny akcji, ze szczególnym wskazaniem na trójkę Smile