Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie mam teraz pieniędzy żeby kupić wszystkie filmy więc nie sprawdzę.

Masz pewność że ci po prostu prędkość neta nie szwankowała?
Nie, to nie kwestia bandwidthu. Mam możliwość monitorowania, zarówno na routerze jak i bardziej precyzyjnego na switchu, jaki tx idzie do konkretnego portu.
Ogarnę trochę zaległości po urlopie, to zupdateuje boxa i ocenie zmiany.
Dobra decyzja.Zrobiłem podobnie po zakupie telefonu od Apple. Wykupiłem abonament na itunes i kolekcje cd-ków wyprzedałem.Mam dostęp do potężnej biblioteki muzycznej plus możliwość pobrania dowolnej muzyki na tel i hula po Bluetooth na wieży.
(23-04-2018, 14:36)shaman72 napisał(a): [ -> ]Dobra decyzja.Zrobiłem podobnie po zakupie telefonu od Apple. Wykupiłem abonament na itunes i kolekcje cd-ków wyprzedałem.Mam dostęp do potężnej biblioteki muzycznej plus możliwość pobrania dowolnej muzyki na tel i hula po Bluetooth na wieży.

Oczywiście jak ktoś nie jest fanem muzyki może sobie na to pozwolić Smile Sam używam i tidala i spoti ale jednak nic nie zastąpi brzmienia płyty w formie fizycznej. Chociażby winylowej. Zresztą będąc na koncercie Artysty, zwłaszcza na jakimś kosmicznym koncercie, wstyd nie kupić sobie winylka czy cd, pogadać z muzykiem, poprosić o wspolna fotkę.
Muzyka którą cenię - tylko na nośniku fizycznym. Posłuchać w innej formie owszem, mogę, ale tylko w celach zapoznawczych.
Kolego Mierzwiak kolekcja cyfrowa się rozrasta???
Spowodowałeś,że mocniej zainteresowałem się Apple Tv i przymierzam się do zakupu.
Rośnie jak na drożdżach Smile

Za ewentualne rozczarowanie nie biorę odpowiedzialności Tongue
Pięknie Wink
Spoko, myślę,że nie będzie rozczarowań. Użytkuję już od jakiegoś czasu Iphony i jestem bardzo z nich zadowolony.Apple raczej dupy nie daje  Wink
Niestety nie znalazłem teraz w ofercie w Euro modelu z 32 GB tylko jest 64 GB
https://www.euro.com.pl/odtwarzacze-multimedialne/apple-tv-4k-64-gb.bhtml
O, dzięki zawsze, to pięć dyszek do przodu Wink Będzie na przewodzik hdmi Smile