Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Deadwood
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dobra wiadomość dla tych, którzy kupili brytyjskie wydanie Deadwood na BD.

Na "starym" forum informowałem, że m.in. w brytyjskim wydaniu jest skopany dźwięk - Paramount w końcu przestał chować głowę w piasek i przyznali, że z ich dotychczasowym wydaniem faktycznie jest problem.
2 marca tego roku ma się pojawić wydanie z poprawionym dźwiękiem, a jak ktoś kupił i wciąż ma tego bubla to pisząc pod adres: helplineUK@paramount.com i ukazując dowód zakupu powinno się otrzymać poprawione wydanie za darmoszkę (pewnie tylko dla UK, ale kto nie ma tam znajomych... Wink )

I z kronikarskiego obowiązku podaję obecnie dostępne wydania Deadwood na BD:

- wydanie US digibook, 13 płyt, ponad 20 godzin materiałów dodatkowych (HD), Region A.
Zdjęcia tegoż wydania oraz unboxing.

- wydanie US amaray. Jedyna różnica to opakowanie, zawartość ta sama.
Zdjęcia powyższego wydania.

- wydanie UK Zavvi Exclusive (wyprzedane/wycofane) - 9 płyt, brak dodatków, Region A i B. Zniekształcony dźwięk (efekt echo).
A poprawione wydanie do nabycia za 26,99 w Zavvi

http://www.zavvi.com/blu-ray/deadwood-the-complete-collection-blu-ray/11044040.html

Zaufam im i z taką ceną biere Wink
Cieszę się, że ostatecznie postanowiłem poczekać i anulowałem preordera bo wygląda na to, że wydanie dalej jest skopane.

Big sync issue. We're talking spaghetti western sync issue.
Ponoć "tylko" z jednym odcinkiem są problemy w tym poprawionym wydaniu jeśli chodzi o brak synchro, konkretnie s01e04.
Głębiej nie wnikałem w temat, ale ludki w recenzjach na Amazonie, którzy o tym piszą, wspominają również, że dalej jeszcze nie doszli. Anyway - nawet jeden skopany odcinek to dla mnie za wiele Smile
Jeden gość na blu-ray.com pisał, że przeskakiwał po rozdziałach wszystkich odcinków i że w jednym odcinku jest brak synchronizacji.
Dla mnie większym problemem jest to, że te wydanie europejskie to golas bez dodatków :/

Nie mogę odżałować tego, że przegapiłem digibooka US jak był w cenie 50-60$ i gdy jeszcze dolar był po ~3zł...
Wersja PL oczywiście tylko na DVD? Ma ktoś w ogóle? Jak się przedstawia tłumaczenie?
Kiedyś myślałem, czy nie kupić, ale jeśli złagodzili teksty Swearengena, to nie ma sensu się w to bawić.
(25-04-2016, 20:47)Gieferg napisał(a): [ -> ]Wersja PL oczywiście tylko na DVD? Ma ktoś w ogóle? Jak się przedstawia tłumaczenie?
Kiedyś myślałem, czy nie kupić, ale jeśli złagodzili teksty Swearengena, to nie ma sensu się w to bawić.

Nie pamiętam jak to było z tłumaczeniem, bo DVD oglądałem chyba z 5 lat temu, ale dla mnie nie ma się co bawić w polskie wydanie. Czemu? Bo nie wydali 3-ego, ostatniego sezonu i w sumie polskiej wersji nie ma nigdzie na świecie. Zresztą, różnica obrazu pomiędzy DVD, a Blu-ray jest kolosalna.
Cytat:Bo nie wydali 3-ego, ostatniego sezonu

Cóż, to zamyka sprawę. Wygląda na to, że w ogóle nie kupię tego serialu :/
czy problemy brytyjskiego wydania we wznowieniu zniknęły - ktoś coś wie na ten temat?
Stron: 1 2 3