Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Machina promocyjna ruszyła (wreszcie)  Cool Zapowiedź zwiastuna, który ukaże się w poniedziałek; można oglądać, bo nic konkretnego nie pokazuje ale klimat robi  Big Grin



Chodzą ploty, że zwiastun może się pojawić wcześniej także czekam z niecierpliwością. Strój Batama zapowiada się epicko byle sprawdził się w ruchu.
Zwiastun pewnie pokaże bardzo malutko jak w przypadku człowieka ze stali. A kostium Batmana Snydera chyba najlepszy spośród wszystkich ekranizacji jakie wyszły. Teraz tylko pytanie co nam zaprezentuje Ben Affleck? Jako Batman może da radę ale jako Bruce Wayne?
Wyciek końcówki trailera - jest zbroja z Comic-Conu :-D Głos i obraz bardzo słaby ale głos Afflecka bardzo na plus. No i ten tekst: "Tell Me, Do You Bleed? You Will". Dawać mi pełną wersją w Full HD :-P





EDIT: W necie ludziska twierdzą, że to fake ale jak dla mnie zbyt profesjonalny. Dowiemy się najpóźniej w poniedziałek czy to prawda :-)
Wyciekł pełen zwiastun : http://www.cosmicbooknews.com/content/full-batman-vs-superman-trailer-leaks-online

Zapowiada się fajnie ale wstrzymałbym się z korkami od szampana, bo "Man of steel" też się fajnie zapowiadał a wyszła kupa dziesięciolecia.
Kupa dziesięciolecia do chyba Mroczny rycerz powstaje...
Panowie... spokojnie... oba są wręcz fatalne. :-)
(17-04-2015, 10:44)Artur napisał(a): [ -> ]Kupa dziesięciolecia do chyba Mroczny rycerz powstaje...

TASM 2.

Jeśli Snyder utrzyma poziom MoS, będzie miał trzy filmy w TOP10 filmów superhero, w tym jeden na najwyższym stopniu podium i zabieram się za stawianie mu ołtarza.

Ale teaser po mnie spłynął. Idę się dalej jarać starwarsami.
MoS w top? Łatwo się do niego dostać, co? ;-)

MoS, TDKR i TASM2...Wszystkie są po jednych pieniądzach. Po prostu słabe w swojej kategorii.

Mam dużą nadzieję, że zmienią nieco podejście w tej części i w końcu zobaczymy jakiś solidny scenariusz, którym żaden z powyższych nie mógł sie pochwalić. Miejmy też nadzieję, ze umotywują walkę Bata z Supem lepiej aniżeli "Batman chce pokazać, że nie ma się czego obawiać"... apotem zakładają Ligę :-D.
Nie wiem czym tu sie jarać jak na razie Tongue Poczekam na bardziej sensowny zwiastun
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14