Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgadza się, zarówno filmy jak i gry wydawane na region obu ameryk zazwyczaj posiadają języki francuski (can), hiszpański (la), angielski i czasem portugalski (br), także wydanie kanadyjskie może nie posiadać europejskich języków ani europejskich odmian wyżej podanych.
Ech, dopiero co skorzystałem z tej wcześniejszej promocji, a tu już druga. Jak żyć?
Fugitive 20th Anniversary (to ten bez aliasingu) wydanie USA z napisami pl i lektorem za nieco ponad 3 funciaki na wowhd -> http://www.wowhd.co.uk/the-fugitive/883929330966
(01-05-2017, 12:01)misfit napisał(a): [ -> ]Z francuskim i hiszpańskim jest trochę skomplikowana sprawa w tego typu "śledztwach" bo są jego różne odmiany. Ale niewykluczone, że tak jak np. w przypadku Everest UHD z Kanady (też od Universal) będą to te same płyty co te europejskie m.in. z dwiema francuskimi ścieżkami dźwiękowymi - francuskim-kanadyjskim i francuskim-paryskim.
No i niestety sprawdziły się obawy. Jednak w kanadyjskich płytach 4K nie ma pl lektora. Sad

Kurde, a paczka już do mnie leci...
Opakowanie też jakieś dziwaczne - http://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=13602741&postcount=535

Czemu nie przerzuciłeś się na UK ? Cenowo wychodziło podobnie. Na otarcie łez - obraz na UHD w 1 i 2 ponoć bez porównania lepszy w stosunku do tych przefiltrowanych BD.
Kupiłem z Kanady ponieważ miałem tam pozostałości z gift carda i całość z wysyłką wyniosła mnie 81 zł.
Ehh...
Na australijskim JB-Hi-Fi do 21 maja trwa promocja 2 w cenie 1 m.in na filmy UHD. Z wysyłką do PL wychodzi więc w wielu przypadkach 50-60 zł za film. Większość z Warnerów prawdopodobnie może posiadać polską wersję językową na płycie UHD, ale niczego nie gwarantuję.
Zamawiałeś coś tam już?? DO każdego przedmiotu doliczają 7,8$ za przesyłkę, przt czterech filmach to już ponad 30... Chyba , że coś partolę Smile
Tak to wychodzi - gdyby nie te wysokie koszty wysyłki to byłby raj Big Grin
Z tym, ze to jest w dolarach australijskich - dzisiejszy kurs to ~2,80. Zdaje się wysyłają każdy produkt osobno, ale to może Sokal potwierdzi bo niedawno coś od nich brał jeśli mnie pamięć nie myli.