Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bralem juz 2 razy i... nie pamietam na 100%. Ale raczej osobno kazdy. Tak na 90%.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Heheh z dolarami to wiem, a myślałem ze jest jakiś sposób żeby koszt wysyłki był za złość 8 dolcow ale spoko na próbę dwa biorę. Dzięki za info.
Jakiś czas temu zamawiając dwie sztuki tego samego filmu liczyli koszty wysyłki jak za jeden produkt. Obecnie już tak fajnie nie ma, ale też wychodzi nieco taniej - $12,80.
Dziwne to, ale co poradzić... nawet z tymi kosztami wysyłki końcowa cena jest całkiem ok względem np. amazonów. Szkoda tylko, że ta promocja nie działa na pre-orderach - Unforgiven bym sobie zamówił, a tak to mam problem z dobraniem drugiego filmu Smile
No właśnie mam ten sam problem bo tez chciałem łyknąć Clinta., chyba war dogs dobiore albo creeda. Daje sobie jeszcze pół godziny ?
Ten Robocop Dir Cut za 3,50 eur to wersja remastered? Znaczy - chyba - najlepsze dostępne wydanie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
(21-05-2017, 10:34)Sokal napisał(a): [ -> ]Ten Robocop Dir Cut za 3,50 eur to wersja remastered? Znaczy - chyba - najlepsze dostępne wydanie?
No raczej nie ma drugiego remastera. Wciągnij francuskiego steela z PL, niedawno był na wyprzedaży za 11 euro. Ma książeczkę i wygląda świetnie.
Jakieś dziwy na amazon.co.uk - The Red Turtle na BD w pre-orderze za £8 (dvd - £14 Big Grin).
Dodam tylko tym którzy nie widzieli tej animacji, że nie posiada ona żadnych dialogów.
Zapomniałeś dodać, że edycja deluxe na dvd kosztuje 20 funtów. Panowie tylko brać, bo to będzie unikat! Smile
A jaka jest w ogóle data premiery?
Raczej nieprędko - z tego co teraz widzę to w UK dopiero miał swoją premierę kinową więc podejrzewam, że okolice września.