Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(16-09-2017, 09:04)Montana napisał(a): [ -> ]Na blu dawno temu i sfinalizowane

A jaki sklep był tak chojny ?
(16-09-2017, 09:12)Piotr44 napisał(a): [ -> ]
(16-09-2017, 09:04)Montana napisał(a): [ -> ]Na blu dawno temu i sfinalizowane

A jaki sklep był tak chojny ?


Nie pamiętam dokładnie bo się na to nie załapałem
Electro
Oj już chyba nigdy nie będzie takiej okazji jak wtedy. Wink

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
I pewnie sam żałuje że nie kupił.
(16-09-2017, 14:04)poral napisał(a): [ -> ]Miał szczęście że sztuk nie było więcej.

Serio? Myślisz, że tak jest przy innych "promocjach"? Big Grin. Panowie miejcie sumienie i oddajcie swoje kopie.
Przecież sklepy mają w regulaminie, że w przypadku pomyłki mogą anulować zamówienie. Nie wiem dlaczego to przeszło.
Skąd wiesz że musiał zapłacić z własnej kieszeni? Miałeś z nim kontakt?
Pamiętam jak ten Bond pojawiał sie jednej nocy po sztuce co godzinę. Sam się nie załapałem ale też próbowalem Wink
Ja się załapałem, nawet 2 razy, ale wtedy już nie realizowali zamówień, a nawet wysyłali pocztą (!) listy, w których przepraszają, że nie mogą zrealizować tych zamówień i wymienione dlaczego. Chyba jeszcze mieli w pamięci pierwszą "promocję". Nigdy wcześniej ani później nie spotkałem się z taką akcją, żeby aż rozsyłali listy.
To nie było tak że to wróciło, ale w odrobinę wyższej cenie, za jakieś 300 zł czy coś w tym stylu? Pamiętam że sam zamawiałem, ale tłumaczyli się uszkodzonymi paletami i anulowali Smile