Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Mefisto: Oh, szkoda. Sad No ale dzięki za info, dobrze takie coś wiedzieć. A w tym jedno-płytowym wydaniu, które mają teraz na magazynach, zgadza się chociaż okładka i obecność polskiej wersji językowej? Bo chciałem dokupić sobie do kompletu z polskimi wydaniami jedynki i dwójki.
(06-11-2017, 11:40)Mateusz napisał(a): [ -> ]Ciekawsze tytuły wypisałem w newsie: http://filmozercy.com/wpis/nowe-mega-promocje-na-wloskim-amazonie

Witam.
Chciałem zamówić 4 tytułu UHD z "4 wydania w cenie 2" ale nie wchodzi mi kod,ma ktoś jakiś pomysł dlaczego(załączony screen)
Druga pozycja nie jest sprzedawana przez Amazon. Wink
(06-11-2017, 12:36)Verrax napisał(a): [ -> ]A w tym jedno-płytowym wydaniu, które mają teraz na magazynach, zgadza się chociaż okładka i obecność polskiej wersji językowej? Bo chciałem dokupić sobie do kompletu z polskimi wydaniami jedynki i dwójki.

Potwierdzam, że są polskie napisy.

czuubakka

Produkt chwilowo niedostępny.
Sporo filmow od arrow video z wczesniejszych promocji pojawilo sie w dobrych cenach na brytyjskim amazonie.

Link: amazon - arrow

Cena: od 6.38 funta w gore.
W końcu Rollerball w sensownej cenie Wink
Pierwszy sezon Westworld na UHD BD za $33 na amazon.com. Tylko najpierw trzeba sobie odpalić triala prime'a Smile
Polska wersja językowa jest zdaje się tylko na płytach UHD w USA.