Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Też mi pękł tysiączek z hakiem, a to jeszcze nie koniec... No, ale, oglądania na rok Big Grin
(25-11-2017, 01:09)Mefisto napisał(a): [ -> ]Też mi pękł tysiączek z hakiem, a to jeszcze nie koniec...  No, ale, oglądania na rok Big Grin

Oglądając chyba dwa filmy w miesiącuSmile
Wczoraj o 21:22 dostałem maila od zavvi z kodem na dodatkowe 15% rabatu. Oczywiście przegapiłem :]
Z okazji Cyber Monday pojawiły się ciekawe oferty na telewizory OLED od LG i Sony. W ofercie znajdziecie między innymi model:

- LG OLED 55C7V za 7299 zł - cena regularna 7499 zł (200 zł zwrotu).
- Sony KD-55A1 za 7999 zł

http://filmozercy.com/wpis/lg-c7-za-7500-zl-i-sony-a1-za-8000-zl-przeceny-na-telewizory-oled-55
Jeśli ktoś mieszka niedaleko naszych zachodnich sąsiadów bądź też ma tam rodzinkę, itp. to może kogoś zainteresuje, że w niemieckim MM pakiecik Nolana UHD z 7 filmami do dostania za 100 EUR.
(27-11-2017, 18:21)misfit napisał(a): [ -> ]Jeśli ktoś mieszka niedaleko naszych zachodnich sąsiadów bądź też ma tam rodzinkę, itp. to może kogoś zainteresuje, że w niemieckim MM pakiecik Nolana UHD z 7 filmami do dostania za 100 EUR.


A jest Polska wersja?
Jest.
Jeśli wierzyć tyłom okładek to chyba nie we wszystkich filmach jest pl wersja w niemieckich wydaniach (chodzi o Dunkirk). Bardziej pewny pod tym względem wydaje się pakiecik np. z UK czy Włoch.
To się jeszcze wstrzymam i poczekam na Włoskie wydanie bo nienawidzę pudełek i okładek z UK Smile
O prawda, pospieszyłem się.

Wygląda na to że niemiecki jest we wszystkich filmach z wersją PL z wyjątkiem Dunkierki, więc w tym jednym filmie w zestawie polskiej wersji na pewno nie będzie.