Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-01-2018, 19:28)misfit napisał(a): [ -> ]Na hiszpańskim amazonie wiele filmów UHD w obniżonej cenie ~15.5 - 16 EUR, w tym np. Batmany Nolana, Dunkirk, Inception, A Few Good Men, Groundhog Day, Wonder Woman, War for the Planet of the Apes, Sully. Prawdopodobnie wszystko ma pl wersje poza Dunkierką, ale głowy sobie uciąć nie dam co do tego.

Potwierdzam-A Few Good Men,Wonder Woman ,E.T.,Jestem legendą,Kod Da Vinci ,Kong:wyspa czaszki,Inferno,Bez przebaczenia -wersja hiszp ma polską wersję(mam).
(07-01-2018, 12:41)meaner napisał(a): [ -> ]Jeszcze nie.
Ale ogólnie coś długo paczki idą. Czekam również na przesyłkę z Francji która była wysłana podobno 20 grudnia...


[Obrazek: 496553cac31f20ba08acff6677e3a52b.jpg]

Dostałem! Big Grin
Kolejna spoko promocja na włoskim Amazonie. Za 20 ojro dwa wydania Blu-ray i 4K. Można dorwać np. szósty sezon Gry o Tron z PL, antologię Mad Maxa z PL, It w steelbooku z PL i kilka innych steelbooków, a na UHD Księgowy z PL, Marsjanin, Dzień niepodległości 2 i HP.

http://filmozercy.com/wpis/2-wydania-blu-ray-za-eur12-lub-eur20
(07-01-2018, 12:43)walsinats napisał(a): [ -> ]
(07-01-2018, 12:23)Montana napisał(a): [ -> ]Pytanko czy dostał ktoś trylogie Batmana z zavvi??

Też jeszcze nie.
Jest.
Właśnie dostałem maila, że na zavvi.de mają promocję 5 wydań Blu-ray za 34 euro! Produkty podchodzące pod promocje są oznaczone, m.in. pakiet Stallonex5 i trylogia Scream.
Na Bonito.pl promocyjna cena na Trylogię "Władca pierścieni" https://bonito.pl/k-427984-wladca-pierscieni-trylogia-3-blu-ray-3-dvd  ,obecna cena to niecałe 105 zł .Dostępne w promocji są też wersje rozszerzone w cenie 48 zł za każdą część trylogii.
(12-01-2018, 08:20)j.jacek napisał(a): [ -> ]Bonito.pl promocyjna cena na Trylogię "Władca pierścieni"

Dzieki za podpowiedz, bratanek bedzie zadowolony Wink
John Wick 1&2 UHD za 23.5 £ razem z przesylka do polski.

Link:John Wick 1+2 UHD
Empik.com -20zl przy zamówieniach powyżej 100zl