Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: takie tam fanzolenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Chcesz się licytować na to, kto ile zrobił w tematyce filmowej, w której się tu poruszamy?
Anytime. Zaczynasz.

(05-05-2015, 07:36)faccalto napisał(a): [ -> ]Nie obraź się, ale jesteś dla mnie dość irytującą postacią, przez sposób swoich wypowiedzi.
Mamy w internecie wolność słowa i muszę Cie tolerować, choć jednocześnie mnie irytujesz.

Dopisuję cię do listy osób o podobnych poglądach na pozycji 278 Big Grin

Ula87

(05-05-2015, 12:22)Gieferg napisał(a): [ -> ]Chcesz się licytować na to, kto ile zrobił w tematyce filmowej, w której się tu poruszamy?
Anytime. Zaczynasz.

Kto ma zaczac i co? Wink
Gdy odpowiada się na posta bezpośrednio nad swoim, nie cytuje się go, bo oczywiste jest do kogo się pisze. Tu, po wydzieleniu tematu wyszło, że ten post jest na poprzedniej stronie.

Ula87

Moj post nie dotyczyl calej wypowiedzi, tylko jej czesc, do ktorej to chcialam sie odniesc, wiec gdybym na cala twoja wypowiedz, bez cytowania jej konkretnej czesci, zadala pytanie, ktore zadalam, to byloby jak urwane z choinki. Nie sadzisz?

Zauwaz, ze zacytowalam tylko czesc, a nie cala wypowiedz. A to jest ogromna roznica.
Owszem, jest, dlatego właśnie moja wypowiedź nie była uwagą pod twoim adresem (bo ma się nijak do twojego posta, nieprawdaż?), tylko odpowiedzią na twoje pytanie i tyczyła się MOJEGO postu, w którym nikogo nie zacytowałem, co najwyraźniej stało się przyczyną pytania o to, do kogo się zwracam.

Misinterpretation festival continues Big Grin
Aby w innym miejscu nie tworzyć OT…

Ha, właśnie przeczytałem najnowszą wypowiedź Rafała – aktora, który na forum Kino Polska raczył czytelników smaczkami z branży. Smile Dlaczego śp. Wojciech Pokora dostał rolę Marysi w „Poszukiwany, poszukiwana” (1972 / 1973)? Wink

Rafał Dajbor napisał:
Myślę, że nie zdradzę straszliwej tajemnicy, bo nie byłem proszony o dyskrecję w tej sprawie jeśli zdradzę, że drugi reżyser filmu "C.K. Dezerterzy", moja sąsiadka z piątego piętra Zorika Zarzycka powiedziała mi dziś, że to ona stała za obsadzeniem Wojciecha Pokory w komedii Majewskiego, bo sam reżyser widział w tej roli najpierw Henryka Bistę.
(…)

http://www.forum.polskiekino.com.pl/viewtopic.php?f=11&t=536&sid=b47cc7352638ad5c009e1505526a2a6e&start=24
Cytat:„Ja paryskimi perfumami się nie perfumuję... Ja jeden wiem co tej ziemi jest potrzebne”.

W wolnym tłumaczeniu, pochodzące z innego polskiego filmu:

"Mydło woda twoja uroda".
[Obrazek: 5000.gif]

Post nr. 5000 - mniej więcej tyle miałem napisanych na KolekcjonerzeDVD kiedy zaczęła się powolna śmierć forum :>

No i już wkrótce, lada dzień, po raz pierwszy od 10 lat, ktoś będzie miał na naszym forum natłuczone więcej postów ode mnie.
Przyznaję, tłusto :-)
(11-11-2019, 22:55)Gieferg napisał(a): [ -> ]No i już wkrótce, lada dzień, po raz pierwszy od 10 lat, ktoś będzie miał na naszym forum natłuczone więcej postów ode mnie.
Spokojnie, nie odbieraj sobie zasług mimo wszystko. Gdyby skasować moją kolekcję to by wyleciała większość moich postów. Jakaś będzie nagroda dla zwycięzcy, dożywotni ban za ciężką pracę?
Stron: 1 2 3