Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dokładniej miałem na myśli problem po stronie Media Markt Smile

Czyli co, to błąd na Filmoskopie?
Tak, czasami Outlet zostaje źle dopasowany i pokazuje cenę z innego produktu. Z tego biorą się błędne informacje w historii cen.
OK, dobrze wiedzieć, bo już przymierzałem się do upolowania tego pakietu w takiej cenie Smile
Dwie techniczno-kosmetyczne sprawy, które powoli stają się coraz bardziej uciążliwe:

1) czy dałoby się zrobić tak, aby nowe wydania, które dodaję do kolekcji pojawiały się na początku wykazu dla danego dnia, a nie na końcu - jeżeli dodam ok. 20 wydań to już muszę się męczyć z przechodzeniem na 2 stronę by wrócić do dopiero co dodanego wydania
2) napisy i wersja językowa - przycisk do dodawania kolejnych wersji językowych powinien się znajdować POD opcjami a nie nad. Przykład, gdy dodaję kilkanaście różnych wersji napisów muszę albo sobie policzyć, ile ich w sumie w wydaniu jest albo przewijać stronę do góry by dodać kolejne opcje napisowe.
Słuszne uwagi, obydwie zostały już wprowadzone w życie.
Przy okazji uploadowania informacji o duńskim wydaniu Expendables natrafiłem na kolejny problem. Mianowicie na płycie DVD z dodatkami specjalnymi nie było żadnych napisów. No i problem polega na tym, że nie mam jak zaznaczyć tej informacji. Smile
Przyszły mi do głowy jeszcze dwa pomysły.

Jestem przekonany, że nie tylko ja bym się ucieszył, gdyby po wejściu na swój profil i przejściu do wizualizacji swojej kolekcji, można było edytować jej wygląd, tzn. przesuwać fronty okładek poszczególnych filmów wedle własnego uznania i potem zapisać zaktualizowane ustawienie. W sytuacji, gdzie np. regularnie pojawiają się nowe pozycje ze świata MCU albo kontynuacje jakiś serii, znacznie lepiej wyglądałoby, gdyby były ustawione obok siebie a nie rozsiane według daty dodania do bazy filmoskopu.

Drugi pomysł to dodanie możliwości oceniania filmu (w skali 1-10) i generowania na stronie wydania uśrednionej noty. Ocenie poddany byłby nie tylko sam film ale np. zawartość płyt (pod kątem dodatków specjalnych), jakość obrazu, dźwięku, polskiego tłumaczenia (napisów i lektora) i okładki. Oceny mogłyby wystawiać tylko te osoby, które mają w posiadaniu dane wydanie a wyniki podsumowujące z informacją, ile zostało oddanych głosów przy danej ocenie, byłyby dostępne dla każdego po wejściu na stronę danego wydania.
Zakładka Kolekcje użytkowników/ liczba Wszystkich wydań Wydań Blu-ray Wydań DVD.
Czy istniałaby możliwość ustawienia? Sortuj według największa/najmniejsza ilość.
Kiedy będzie możliwość wyszukania wydań z polską wersją językową (obojętne czy z lektorem, dubbingiem czy napisami) za pomocą odpowiedniego filtra?
Jest już taki filtr, działa zarówno na głównej i w wydaniach. Oczywiście w wynikach zostaną pokazane tylko te wydania, w których zostały dodane płyty, a na nich polskie audio lub napisy.