Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja bym dodał jeszcze pkt 3:
- informacje o produkcie (specyfikacja, zawartość itd.)
Zgadza się. Natomiast przejście do szczegółów wydania jest dostępne niezależnie czy jesteś bezpośrednio w filmoskopie (pkt 1) czy w bazie wydań (pkt 2) dlatego nie wymieniłem go jako oddzielnej funkcji. Bardziej chciałem zwrócić uwagę na rozróżnienie mechanizmów odpowiedzialnych za wyszukiwanie wydań. Dobrze to widać również gdy odkryjemy i przeanalizujemy dostępne filtry w pkt 1 i w pkt 2.
(18-03-2016, 07:41)kew97 napisał(a): [ -> ]Ale VHSów i laserdisców nie ma już w sklepach, więc to nie to samo.

na amazonach kupisz Wink wisi mi to, no ale jak wszyscy to wszyscy Smile
(18-03-2016, 16:27)Mefisto napisał(a): [ -> ]na amazonach kupisz Wink

ale amazona nie ma na filmoskopie ;P

W sumie jestem za dodaniem VHS i Lasediców do bazy wydań.
Wiele wydań VHS ma unikalnych lektorów lub wersje filmów nigdzie indziej niedostępne.
Też jestem za dodaniem VHS i laserdisców do bazy wydań Smile Niektóre filmy były wydane w Polsce tylko na VHS, np. "Wysokie obcasy" Almodóvara.
(17-03-2016, 20:25)matwiko napisał(a): [ -> ]No ok. Ale co z tym sortowaniem. Udałoby się coś takiego wprowadzić? Smile

Kolejność alfabetyczna ustawiona.

VHSy można dodać do bazy, nie ma problemu.
(17-03-2016, 16:47)Mateusz napisał(a): [ -> ]Jeśli będziemy dodawać DVD, to właśnie z takimi filtrami żeby każdy użytkownik mógł na stałe ustawić sobie czy chce widzieć te oferty.
Tylko dlaczego jesli? Dlaczego nie zrobiliscie tego w tym samym czasie co blu?

(17-03-2016, 20:27)wolfman napisał(a): [ -> ]Wyślij mi 100 zł to kupię 10, albo 20 filmów dvd. Ostatnio były min z Imperial po dyszce w MM, a w biedrze po piątaku. Everest i Marsjanina kupiłem koledze po 15 zł na dvd. Za mc , lub dwa to będzie normalna cena zapewne
Wyslij mi 100 zl to kupie 10 albo 15 filmow na blu. Jesli chcesz to filmy odesle z paragonem.
Bardzo chętnie, mogę listę podać na priv?
W duszy mam twoja liste. Marudziles ze dvd sa tanie, tak samo tanie zdarzaja sie filmy an blu. Wiec jesli chcesz to pojade za tydzien do sklepu i kupie jak leci troche tych plyt. Oczywiscie prawdopodobnie nie bedzie napisow lub lektora PL. Ale to chyba nie jest problem.
(20-03-2016, 13:31)mk1976 napisał(a): [ -> ]Tylko dlaczego jesli? Dlaczego nie zrobiliscie tego w tym samym czasie co blu?

Bo robią to w wolnej chwili za zero kasy. Zaczniesz płacić za Filmoskop, wtedy będziesz mógł mieć wymagania.