Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Danie możliwości edytowania wydań wszystkim użytkownikom jest dosyć ryzykowne... Możliwość edytowania wydań mają jednak Moderatorzy Filmoskopu, czyli czarodziejmarx, Kapitan_kusiak i Kirek. Oczywiście możesz napisać również do mnie.
Ewentualnie można wprowadzić opcję, że opis pojawi się, gdy zostanie zaakceptowany przez moderatora/admina (to samo w przypadku nanoszenia korekt w już istniejącym opisie).
Rozważaliście kiedyś możliwość uruchomienia Filmoskopu jako aplikacji na androida? Chodzi mi o coś takiego jak CLZ Movies.
Oczywiście braliśmy to pod uwagę i apka się pojawi, ale dopiero do nowej wersji FS.
Może pytanie (a nawet odpowiedź) już padło w tym temacie, ale... czemu na Filmoskopie nie można wyszukiwać i dodawać do swojej kolekcji filmów na DVD? Jedynie BD i UHD.
I VHS! Czemu nie ma VHS? Wink
VHS są w sprzedaży? Nie, od dobrych 12 lat. DVD są w sprzedaży i każdy z nas ma je w swoich kolekcjach? Są i ma.
Ja tam mam w kolekcji jednego VHSa (T2) i jestem z niego dumny Smile
Voilà http://filmozercy.com/filmoskop/editions?disc_formats%5B%5D=2&sortby=added_desc&release_date_from=&release_date_to=&search=

Nie dodawaliśmy wydań DVD do bazy, bo ich ilość w niektórych sklepach jest zbyt duża, a więc nie aktualizujemy ich cen. Niemniej każdy użytkownik może sobie dodać do bazy wydanie, jakie mu się podoba. Gieferg mogę Ci dodać do nośników VHS, nie ma problemu. To minuta roboty. Big Grin
Nie ma potrzeby, nawet Blu mi się nie chce dodawać do kolekcji. Zwłaszcza że mi ostatnio okładki z niektórych poznikały.