Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oki, tak zrobię. Dzięki. Smile

--

I kolejna zagwostka: mam wydania bez EANu (gazetowe) i system nie przepuszcza mi ich. Wpisanie w polu EAN myślnika daje informację, że wydanie o podanym numerze już istnieje. Pustego też nie mogę zostawić, a niestety EANu czasopism, do których były dołaczane filmy już dawno nie mam. Co robic?

PS: Odświeżanie cen nie działa. Przykład:
- http://filmozercy.com/filmoskop/edition/102105 (obecna cena 9.99, po odświeżeniu nic się nie dzieje).
Brak EAN; Nie wiem czy Mateusz to popiera ale ja też miałem kilka takich przypadków i radziłem sobie to w ten sposób, że wpisywałem coś fikcyjnego np: 000FokusDVD01
Odświeżanie cen: Niestety nie działa dla wydań DVD i podobno nie będzie.
Jeśli nie ma EANu, to wpisz: "nazwa wydania 001". Odświeżanie cen dla wydań DVD nigdy nie działało i na tej wersji FS działało nie będzie. Mam tutaj na myśli automatyczne odświeżanie cen, bo ręczna funkcja powinna działać. Daj znać w jakim sklepie próbowałeś odświeżyć cenę, to zerkniemy co jest nie tak.
Dzięki za tipy. Pododaję póki co tak jak piszesz. Co do odświeżania ręcznego, to chodzi o Empik.
Mam problem z dodaniem do listy życzeń wydania http://filmozercy.com/filmoskop/edition/174322. Wyrzuca mi komunikat Not found.To samo jakbym chciał dodać do kolekcji.
Problem ogólnie dotyczy dodawania wydań do kolekcji i listy życzeń. Zajmujemy się tym.
Dodawanie do kolekcji i listy życzeń już działa.
Chyba znowu są jakieś problemy z wyświetlaniem obrazów. Dodałem do swojej kolekcji Toy Story 2 i 3, ale zamiast okładek mam rozciągnięte tytuły.
Załatwione.
U mnie może tak, ale problem chyba pozostał. Zerknąłem w kolekcję kilku użytkowników i np. u Mierzwiaka nie wyświetla się 10 tytułów, robiąc mu straszny rozstrzał. Rozumiem, że możesz poprawiać tylko konkretnie wskazane tytuły, nie da rady rozwiązać tego problemu tak na zachę?