Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Avengers (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(05-09-2018, 09:31)Juby napisał(a): [ -> ]Tylko 2,32 zł taniej, a będę musiał czekać na dostawę i jechać pół miasta, żeby to odebrać. U kolegi będę miał dziś po pracy.
bonito.pl przecież ma dostawę do kiosku Ruchu i nie trzeba jechać pół miasta Tongue
Ale skoro dobry kolega, to... byle tylko nie sprzedawał egzemplarzy po wypożyczeniach pracowniczych Wink

(05-09-2018, 09:58)GOLUMN napisał(a): [ -> ]Ja dostałem dzisiaj maila z Media Markt że moje zamówienie zostało anulowane z powodu wyczerpania zapasów.!!!Zamówienie złożone i przyjęte 02.09!!!Jaja sobie normalnie robią!!!
Ja dzisiaj o 2:07 dostałem od MM maila o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Teraz czekam na informację o możliwości odbioru.
Za dostawę do kiosku ruchu jest chyba dopłata, poza tym, nie mam kiosku po drodzę z pracy do mieszkania, a empik owszem. Wink O płycie po wypożyczeniach pracowniczych nie ma mowy, bo byłem tam już wczoraj wieczorem licząc na szybszy zakup i okazało się, że empik dał du... Film był dopiero w dzisiejszej dostawie.

Powtórzę @KaMario, wiem jak wygląda promocja na bonito, kupowałem już od nich, ale w tym wypadku dla tych dwóch złotych mniej po prostu się nie opłaca. Tongue

(05-09-2018, 09:53)Mateusz napisał(a): [ -> ]Steelbooka poniżej stówki nigdzie nie ma i szybko nie będzie. Te wydanie trzymają u nas cenę bardzo długo.

Płytkę 3D i tak od razu będę chciał sprzedać, więc wyjdzie taniej. Muszę tylko sprawdzić, czy dobrze to wygląda na żywo, jeśli nie na tyle dobrze / lepiej od okładki w elite, to odpuszczam.
(05-09-2018, 10:29)Juby napisał(a): [ -> ]Płytkę 3D i tak od razu będę chciał sprzedać, więc wyjdzie taniej.
Zawsze mnie dziwią takie praktyki i ludzie którzy kupią "pół wydania" i jeszcze bez oryginalnego opakowania. Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?
(05-09-2018, 11:59)lukee napisał(a): [ -> ]Zawsze mnie dziwią takie praktyki i ludzie którzy kupią "pół wydania" i jeszcze bez oryginalnego opakowania. Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?
Przecież zwykłe wydanie 2D jest i będzie zawsze droższe niż zakup niewiele droższego wydania 3D + 2D z odsprzedażą jednej płyty w nieoryginalnym opakowaniu z np. kserowaną okładką, co suma summarum wyjdzie bardzo tanio za sam film (biorąc jeszcze pod uwagę zakupy po znajomości z bonifikatą pracowniczą).
Mnie też to dziwi, ale jak kto woli...
Ja nie chciałbym mieć niekompletnego wydania, a też nie kręcą mnie zakupy płyt z odsprzedaży z rozkompletowanych wydań.
(05-09-2018, 11:59)lukee napisał(a): [ -> ]Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?

Zwykłe wydanie najtaniej w polszy dostanę za 7 dych. Wersję 2D+3D dwie dychy drożej, a potem może uda się sprzedać płytę 3D za 3 dychy = wyjdzie taniej. Poza tym, grafiki na okładkach wydań 2D+3D ostatnio trafiają się fajniejsze od samych 2D (patrz Captain America: Civil War) i na 2D dają w najgorszej jakości amarayach, zamiast elite. Wolę kupić wydanie ładniejsze dla mojego oka.
(05-09-2018, 11:59)lukee napisał(a): [ -> ]Czy zatem nie prościej Ci kupić zwykłe wydanie 2D bez takich kombinacji?

Prościej na pewno, ale nie taniej.
Czasami nie ogarniam facebookowego profilu Galapagos Big Grin We wczorajszym poście ze zdjęciem steelbooka kilka osób jawnie skrytykowało sprawę z wykastrowanym wydaniem BD 2D Infinity War. Osoba prowadząca stronę na wszystkie wiadomości odpisała, że to nie od nich zależy specyfikacja filmu, po czym wszystkie krytykujące komentarze zostały ukryte (lub usunięte, w sumie sam nie wiem) Big Grin Zupełnie jakby nie chcieli, żeby ludzie dowiedzieli się, że wydanie BD zostało w Polsce wykastrowane Wink
(05-09-2018, 18:12)MasterThief napisał(a): [ -> ]Osoba prowadząca stronę na wszystkie wiadomości odpisała, że to nie od nich zależy specyfikacja filmu,
A to akurat jest prawda - Galapagos nie ma żadnego wpływu na DVD/Blu-Ray od Disneya.
W przeciwieństwie do Warnera, gdzie np. Galapagos wydaje dwudyskowe DVD (z dodatkami z Blu-Rayów), dużo częściej są tłumaczone drugie płyty BD, więc wydaje mi się, że tam coś mogą ugrać.
Sprawa steelbook / elite wyjasniła się sama. MediaMarkt w Łódzkiej Manufakturze dał ciała, nie wystawiono w nim (nie dostali jeszcze?) filmu w ogóle, więc kupiłem podstawowe wydanie. Jestem po wszystkich dodatkach i... żenada, jedne z najgorszych materiałów jakie widziałem! Sad Dużo klepania się pleckach jakie to było przedsięwzięcie, że tylu bohaterów w jednym filmie, itd. + typowo trailerowy montaż przez połowę czasu trwania. Reportaże, poza dosłownie kilkoma fajnymi ujęciami z planu i dwoma interesującymi infomracjami (1. na blisko 3000 ujęć, z których składa się film, ponad 2900 zawierało CGI, co jest chyba nowym rekordem, 2. tworzenie planu w Wakandzie) są beznadziejne, sceny wycięte to nie są prawdziwe sceny wycięte (a liczyłe na spotkanie Bannera z Nataszą) tylko rozszerzone/alternatywne wersje scen, które znajdują się w filmie, a gagów tyle co kot napłakał.

Dzisiaj wieczorem powtórka, a w weekend może uda się powtórzyć jeszcze raz, z komentarzem.
U mnie zawitał steelbook. Nic specjalnego w sumie. Aczkolwiek w preorderze kosztował 109 zeta, więc spoko.

Skandalem jest dźwięk. Na 3d DTS-HD HR. Na 2d DD. To jest żenada. Oczywiscie jest na kartoniku napis "najwyższa jakość obrazu i dźwięku".

Z dobrych wiadomości, 3d wygląda bardzo spoko, nawet mimo stałego AR (pasy). I w sumie szkoda, bo przeciez w IMAX było super, więc moglo byc jeszcze lepiej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21