Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Praca Empik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, czy ktoś z forum pracował/pracuje w empiku ? Pytam się bo dostałem od nich propozycję pracy ale po przeczytaniu tego już sam nie wiem...
http://aspirujacypisarz.pl/2015/02/03/cala-prawda-o-empiku/#
Pracowałem tam 10 dni w 2006 roku, ale jak mnie postawili na kasie i wieczorem byłem o 150 zeta do tyłu zdałem sobie sprawę, że to nie jest robota dla mnie Big Grin
znam ludzi, którzy tam robili - szybko uciekli i nie żałują Smile
Znajoma pracowała. Nie poleca.
Dostałem tam pracę, ale plan zajęć na uczelni nie komponuje mi się z godzinami pracy więc nie poszedłem Tongue
Samą rozmowę miałem jednak bardzo przyjemną i na luzie
Dodam tylko że dział Gry.
odradzam pracę w Empiku. Z kilku różnych źródeł (byli insiderzy) wiem, że to marny pracodawca.
O Empiku ciężko mi coś powiedzieć. Znam ludzi, którzy tam pracowali/pracują i jest pół na pół. Część jest bardzo zadowolona, niektórzy dorobili się nawet stanowiska kierowniczego, a część do dzisiaj nie widziała wypłaty Undecided
Po 1 dniu - miał być jeden dział ale tak naprawdę to stanie na kasie. Umowa na 1m, dalej muszę się poważnie zastanowić...
W EMPIKu niezależnie od działu regularnie stoisz na kasie (i to był drugi najważniejszy powód dla którego tak szybko się wypisałem z tej gównianej imprezy Smile), w MM/Saturn mają od tego oddzielnych ludzi.

Ciekawe czy będziesz też ponownie foliował filmy/muzykę, które sobie pracownicy "wypożyczyli". Mi się zdarzyło.
Stron: 1 2 3