Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Prison break/Skazany na śmierć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(25-12-2015, 20:54)quadyful napisał(a): [ -> ]Dziwię się że jeszcze nie powstał wątek o tym serialu. Huh  
Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych seriali w dziejach telewizji.
Fabuła serialu wciąga z odcinka na odcinek, postacie żyją własnym życiem, akcja zmienia się w niesamowitym tempie , a scenarzyści co raz mylą tropy, zaskakując widzów oryginalnymi rozwiązaniami.

Dla mnie 9/10.W Polsce doczekaliśmy sie tylko wydania na DVD. Dwa pierwsze sezony posiadają lektora+napisy, trzeci czwarty tylko napisy.Blu ray niestety jak to w PL niedostępne. Sam osobiście posiadam wszystkie sezony. Cool


PS: W 2016 planowany jest sequel. Big Grin  Big Grin

W napieciu trzymal 1 sezon, gora 2, natomiast najgorszy był ostatni czwarty - poziom niedorzecznosci watkow i absurdu bil na glowe.
Jesli to co piszesz o palnowanym sequelu jest prawda to pytaniem otwartym pozostaje, co wymysla scenarzysci, skoro usmiercili Michaela Scofielda.
Obejrzałem tylko pierwszy sezon. Resztę zasłyszałem od znajomych i nie żałuję. Szkoda czasu.

Ula87

(29-12-2015, 22:42)ntr napisał(a): [ -> ]Jesli to co piszesz o palnowanym sequelu jest prawda to pytaniem otwartym pozostaje, co wymysla scenarzysci, skoro usmiercili Michaela Scofielda.

Trzeba było nieco ugryźć się w język, bo nie sądzę, że wszyscy oglądali serial.
(29-12-2015, 22:42)ntr napisał(a): [ -> ]W napieciu trzymal 1 sezon, gora 2, natomiast najgorszy był ostatni czwarty - poziom niedorzecznosci watkow i absurdu bil na glowe.
Jesli to co piszesz o palnowanym sequelu jest prawda to pytaniem otwartym pozostaje, co wymysla scenarzysci, skoro usmiercili Michaela Scofielda.

Według tego co było mówione do tej pory, to "zdarzenie" nie będzie miało miejsca. "Final Break" ma zostać całkowicie olane Big Grin
Dalej ktoś myśli o tym serialu? Wink Zapomniałem o nim razem z okropną drugą i początkiem trzeciej części. Szkoda, bo Prison Break niejako rozpoczął "boom" na seriale, przynajmniej w moim przypadku.
Fox opublikował trailer następnego 9-odcinkowego sezonu:
https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

No nie powiem żeby mnie trailer porwał ale najgorzej też nie było. Fabularnie taki mix 1 i 3 sezonu. Ciekawe jak wytłumaczą, że Scolfield wylądował w więzieniu. W zwiastunie nie widzę Sucre i Kellermana. Chyba, że ich nie zauważyłem.
Szkoda, że Alex nie powróci...
Trailer całkiem spoko. Jako fan na pewno sprawdzę, ale dużych oczekiwań nie mam.
Jak wam się podoba nowy sezon ? Dla mnie jak najbardziej na plus, powrót do klimatu z pierwszych dwóch sezonów.
(16-04-2017, 11:20)quadyful napisał(a): [ -> ]Jak wam się podoba nowy sezon ? Dla mnie jak najbardziej na plus, powrót do klimatu z pierwszych dwóch sezonów.

Ja jestem osobiscie rozczarowany . Gra aktorska ... sceny walki . I dziwne rzeczy .. jakby przez te wszystkie lata aktorzy zapomnieli jak sie gra .. i tak to obejrze bo jestem mega fanem . Ale spodziewalem sie czegos lepszego