Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Godzillę warto mieć w 3D? Mój zestaw posiada obraz tylko 2d + dvd.... W Polsce wydanie kosztuje tyle co w Czechach futurepack ten co mam - mój posiada dodatkowo przycisk z głośniczkiem odgłosów Godzilli.
3d nawet ok, chociaż sporo jest ciemnych scen i w nich nie oczekuj cudów.

Miałem futurepacka, ale sprzedałem. Muzyka mnie w tym filmie tak drażni, że nie mogłem... np. w scenie w pociągu.
Raczej głębia. Wyrażenia nie pamiętam.
Da się jakoś tanio kupić Zootropolis z dubbingiem polskim i polskimi napisami w steelu?
U ciebie w kolekcji tylko steele ? Czy amaraye też a potem przekładasz płytki do zagranicznych steeli ?Wink
Czyli ten steel z Zootropolis kosztował Cię około 100 zeta?
(07-10-2016, 12:29)legolas91 napisał(a): [ -> ]U ciebie w kolekcji tylko steele ? Czy amaraye też a potem przekładasz płytki do zagranicznych steeli ?Wink

Nie wrzucam zwykłych , szkoda mi czasu na ich fotki. Nic szczególnego w nich nie ma

(07-10-2016, 13:22)Sokal napisał(a): [ -> ]Czyli ten steel z Zootropolis kosztował Cię około 100 zeta?

Przecież masz cenę 30 euro. Zwierzogród ma oficjalną cenę 119
Mam pytanie do posiadaczy wydań angielskich. Szukam napisów dopasowanych do blu ray Żółwie ninja z 1990, Out of furnance, Hero. Nic mi nie pasuje kompletnie. Ma ktoś gotowe i się podzieli?
Kupiłem Jupiter do kolekcji filmów Wachowskich. Jaki taki crap wyszedł spod reki twórców Matrixa? W dodatku z tak beznadziejną główną aktorką - ta pani mogłaby tylko grać w filmach xxx , gdzie nie ma za dużo dialogów. Omijać i kupić do kolekcji na wyprzedaży
(09-10-2016, 10:08)wolfman napisał(a): [ -> ]Omijać i kupić do kolekcji na wyprzedaży
WTF ?? czasami naprawdę cię nie czaję Smile Jak film jest syfiasty to nawet jeśli by go dodawali jako podkładkę do piwa to bym go nie wziął Tongue