Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
American beauty piękny, też muszę dorwać tego steelbooka, ale proszę skończ z tą fałszywą skromnością i nie pisz że to "mały up" bo taki nie jest!
Okładka do "American Beauty" naprawdę atrakcyjna xD
Kilka drobiazgów z Usa

X-2 za 10$

[Obrazek: 8tfLK6y.jpg]
[Obrazek: N31F6lU.jpg]

X-1 za 10$


[Obrazek: u95qY7T.jpg]
[Obrazek: Q8MHCsL.jpg]

W końcu upolowany Se7ven za 30$

[Obrazek: 9NEkwyV.jpg]
[Obrazek: 6i21bj3.jpg]

Scarface 10$

[Obrazek: 7jpPI4a.jpg]
[Obrazek: QOkU082.jpg]

Hobbit za 12,50$

[Obrazek: zhSUla8.jpg]
[Obrazek: WffW29g.jpg]

Hobbit 2 za 12,50$

[Obrazek: N3zQpXu.jpg]
[Obrazek: UYB1Hwn.jpg]

A nightmare za 10$

[Obrazek: QnmdoYe.jpg]
[Obrazek: MxIcpnJ.jpg]

The lost boys 10$

[Obrazek: 1OZ9pFC.jpg]
[Obrazek: tHfFfut.jpg]

czuubakka

Seven, Koszmar, Scarface i Boys. Pięknie.
Pytanie, jak z napisami polskimi? Nie pytam o lektora bo zakładam że nie ma. Generalnie w tych filmach angielski to nie jest jakiś wyszukany, na podstawowym poziomie można to zrozumieć, ale ciekawość, ciekawością.
Czemu prezentujesz filmy w foliach???
Bo ich nierozpakowuje ?? Smile
Cytat:Pytanie, jak z napisami polskimi? Nie pytam o lektora bo zakładam że nie ma.

Na napisy jak i lektora w wydaniach zagranicznych jest bardzo podobna szansa.
(16-01-2017, 10:04)pred895 napisał(a): [ -> ]Bo ich nierozpakowuje ?? Smile
Hm. Hm. Hm.

To może inaczej. Dlaczego Wolfman nie rozpakowujesz filmów do zdjęć???
Bo nie zawsze ja robię foto, tego co kupiłem. Filmy rozsyłam pod różne adresy jak mi wygodniej. Nie jestem w jednym miejscu.
Wolf ciągle mnie zaskakujesz Big Grin nawet masz swoich fotkowo-zakupowych pomagierów Big Grin BTW Czy możesz nam zaprezentować całościowo wygląd swojej kolekcji tzn: metal, plastik i karton ?? Big Grin Interesuje mnie jak to wszystko trzymasz - układasz w jednym miejscu Wink Raczej na 99 % nam tego nie pokażesz, ale będę pierwszy który to zarequestuje Big Grin