Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A kiedy będziesz miał wszystko w jednym miejscu?
Nie wiem kiedy zjadę do mojej twierdzy w Polsce. Mam filmy pod trzema adresami, a nawet trochę pod czwartym. Musiałbym mieć dłuższy urlop by to pozbierać.
Przy okazji, znajomy zabrał na dłuższy urlop łoniaka i nie mam jak sprawdzić Everest uhd, a tam na pudełku to ja nie widzę polskiego.
Polska wersja w Everest została już potwierdzona.
Tak samo jest na steelbooku Zjawy z amazon.de. nic nie ma o polskim lektorze i napisach a na płycie są.

czuubakka

Jak z oglądaniem? Masz sprzęt by odtwarzać te filmy w nowym formacie? Jakie wrażenia?
Siódemka piękna.
Kupiłem używany 43 cale LG, który uderzy dupą o krawężnik jak zjadę na urlop. Zastąpie go go czymś dużym jak 65 cali Jest nieźle, ale to było oglądanie na konsoli i testowanie na konsoli (dopóki znajomy nie zabrał). Dźwięk na słuchawkach bo nie mam tu przy sobie kina domowego. Wraz z kilkoma nowymi steelami z 4k uhd zamawiam Oppo 203 z Usa w lutym. Dopiero wtedy się zacznie zabawa, ale warto. Jakość jest zauważalna, ale na słuchawkach 5.1 to mimo wszystko dźwięku nie przetestuję. Zachęcają do zakupu filmów dając ceny poziomu blu ray to czemu nie. Korzystaj z promocji, bo odtwarzacz , który czyta napisy z pena jest złotem dla Polaka. Spójrz jakie wyprzedaże robią Amazony i inne sklepy. Filmy od 20 zł i to całkiem niezłe klasyki.
W przypadku wydań UK dyskwalifikują je oznaczenia wiekowe. Widzę natomiast, że wraz z nowym formatem odeszli od grubych pudełek. Napisz jak z tym odtwarzaczem. Gdzie można kupić i za ile?
No w Usa od 500-550 zielonych. Wpisz w google będziesz miał wynik. W Europie za drogi jest. Odeszli od grubych pudełek i to mnie zachęca do zakupów. Oznaczenia wiekowe rekompensują slip covery.
Dzięki za informację odnośnie playera. No tak, ale na slipcoverach też są oznaczenia, więc to niczego nie zmienia.
Na żywo wyglądają lepiej oraz są po angielsku, w promocji. Dla mnie to wszystko zmienia. Wolę brytyjski niż murzyńskie napisy bez oznaczeń wiekowych Smile