Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chyba będę pierwszy z

[Obrazek: C8MBldn.jpg]

[Obrazek: lmryDQE.jpg]

[Obrazek: jF3lAYI.jpg]

[Obrazek: jTdXelj.jpg]

nie obraziłbym się gdyby postacie i tytuł były wklęsłe, ale i tak jest o niebo lepszy niż ten starszy Smile
A kogo obchodzą jakieś wklęsłości opakowania ?? tutaj najważniejsze jest jak nowy transfer prezentuje się w ruchu i w sekwencjach nocnych w stosunku do starszego wydania Tongue
Jeśli zawartość płyty spełnia wszelkie oczekiwania jeśli chodzi o remaster tej pozycji, to można by było marudzić na jakości wykonania opakowania, ale niestety w tym przypadku ta pierwsza kwestia jest wątpliwa. Jakbym wiedział wcześniej, że tak będzie to bardziej rozważałbym zakup zwykłego wydania niż dopłacał do lepszego opakowania, które nie przyćmi mi niesmaku po niestrawnej zawartości. Wracam częściej do filmu, więc jest nauczka na przyszłość.
Tak. Film jak i trzy sezony serialu wyłącznie na dvd. ;)
Kilka nowych drobiazgów.

[Obrazek: KNUvfnh.jpg]

[Obrazek: a7wNzKR.jpg]

[Obrazek: XOkwNUA.jpg]

[Obrazek: ysAZRKW.jpg]

[Obrazek: DsHylHI.jpg]

[Obrazek: fE2nXxv.jpg]
A propos alternatywnych wydań. To wydanie "Breaking Bad" jest chyba najgorszym wyborem ze wszystkich Big Grin Przeciez plakaty do poszczególnych sezonów są naprawdę świetne, nie wspomnę juz nawet o wydaniu zbiorczym w beczce albo puszce ;/
Zbieram przede wszystkim steele, nie lubię beczek. Ogólnie ta grafika mi się nie podoba, ale skoro musi tak być to niech będą normalne steele. Z puszek mam tylko Kompanię braci i Pacyfik i niech tak już zostanie Big Grin
Helikopter z zavvi?mozesz potwierdzic czy ma pl napisy i czy sa jakies dodatki?
(28-02-2017, 17:31)frantic85 napisał(a): [ -> ]Helikopter z zavvi?mozesz potwierdzic czy ma pl napisy i czy sa jakies dodatki?
Na pewno ma, bo to ta sama płyta w nowym opakowaniu. Na zdjęciu wszystko masz jak na tacy.
Wolf wrzucaj mniejsze foty bo tutaj się to ładuje w nieskończoność jak jest na stronie 40 fot na raz Tongue