Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No widze poszedles inna sciezka . Ja skypuje na nosniku . Uzywki tez . I stoja na polce . Masz racje . Gry na ps4 tanieja w oczach i to widac . Ostatnio tylko skusilem sie na mass effect w preorderze . Kolekcjonerek nie zbieram . Nie mam miejsca
Dlatego jak kupisz grę na premierę przejdziesz to od razu sprzedaj. Używek i tak jest mnóstwo , kupisz za bezcen potem. Szkoda patrzeć jak ciężko zarobione pieniądze topnieją przez spadającą wartość gry. Ja się skupiłem na bardziej hardkorowym kolekcjonerstwie. 80% stanu gier mam nowe w folii.
No z tym problem bo ja siedze za granica wiec zeby sprzedawac to tez klopot . Ale mamy inny target kolokcjenowania . Ja znowu wole miec w pudelkach na polce . Uzywane lub nowe . Szczerze podziwiam za trzymanie w folii . Ja bym nie umial Wink . A w ogole zawsze chcialem sie dowiedziec co to ma na celu czy czekasz az wartosc wskoczy o sprzedac ? Czy poprostu kolekcjonujesz byle miec je w kolekcji . Bo i tak skoro to zamkniete to w to nie zagrasz. Pewnie znasz ale polecam stronke lowcygier.pl
(23-04-2017, 22:18)Emdziu napisał(a): [ -> ]No z tym problem bo ja siedze za granica wiec zeby sprzedawac to tez klopot
Jaki niby? Ebay, allegro.
(23-04-2017, 22:18)Emdziu napisał(a): [ -> ]A w ogole zawsze chcialem sie dowiedziec co to ma na celu czy czekasz az wartosc wskoczy o sprzedac ?
Celem większości kolekcjonerów jest mieć nieskazitelny egzemplarz na półce, taki jest właśnie w folii.
(23-04-2017, 22:18)Emdziu napisał(a): [ -> ]Bo i tak skoro to zamkniete to w to nie zagrasz.
W nic nie gram na premierę, a po premierze gry lecą na pysk i kupuję do grania jak ostatnio WIedźmin goty 3 za 100 zł, Deus ex za 60, X com 2 za 80, Mad max za 50. Wszystko nówki , to mi starczy na długi czas.
(24-04-2017, 16:33)wolfman napisał(a): [ -> ]Jaki niby? Ebay, allegro.
Mieszkam na islandii . Przesylki sa tu drogie.
(24-04-2017, 16:33)wolfman napisał(a): [ -> ]W nic nie gram na premierę, a po premierze gry lecą
No tez staram sie kupowac po okazyjnej cenie . Z mass effect mi sie nie udalo :p
(24-04-2017, 20:14)Emdziu napisał(a): [ -> ]No tez staram sie kupowac po okazyjnej cenie . Z mass effect mi sie nie udalo :p
Od czasu do czasu jest małe parcie na coś by zagrać po premierze. Ja ostygłem po trójce
(24-04-2017, 20:14)Emdziu napisał(a): [ -> ]Mieszkam na islandii . Przesylki sa tu drogie.
A co tam jest tanie?
(24-04-2017, 20:58)wolfman napisał(a): [ -> ]A co tam jest tanie?
Blu ray tansze niz w Polsce Wink a tak to nie wiele.ale radze sobie :p
Polskie wydanie Magnificent Seven ma rozjechany dźwięk gdzieś tak w ostatnich 30 minutach filmu (przesunięcie o jakieś 3-4 klatki), a jak w tym twoim?
(12-05-2017, 18:37)Gieferg napisał(a): [ -> ]Polskie wydanie Magnificent Seven ma rozjechany dźwięk gdzieś tak w ostatnich 30 minutach filmu
W oryginale, czy z lektorem WTF ??
W oryginale. Lektora w ogóle nie ma. To jest rozjazd rzędu kilku klatek (3-4), niektórzy moga nawet nie zauważyć, ale dla mnie jest wystarczająco duży, żebym nie mógł tego w tej postaci oglądać (więc zrobiłem kopię zapasową gdzie sobie to poprawiłem, przy okazji dodając pięciu lektorów). Mówimy oczywiście o filmie z 1960 roku.