Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(12-05-2017, 18:37)Gieferg napisał(a): [ -> ]Polskie wydanie Magnificent Seven ma rozjechany dźwięk gdzieś tak w ostatnich 30 minutach filmu (przesunięcie o jakieś 3-4 klatki), a jak w tym twoim?
Nie zauważyłem , więc albo oglądałem nieuważnie, albo nie ma.

[Obrazek: qKiGMpQ.jpg]
[Obrazek: iFnwQhA.jpg] [img]

[Obrazek: URDOPym.jpg]
[Obrazek: NGvDyj6.jpg]

Ostatnia brakująca animacja z wyprzedaży Disneya, teraz czekam na pozostałe.
Ciekawe ile w tym prawdy?
http://www.rp.pl/Film/170519214-Hakerzy-ukradli-film-Piraci-z-Karaibow-Zemsta-Salazara-Zadaja-okupu-od-Disneya.html#ap-1
Big Grin
Ech, nie mogli tak wykraść Wodner Woman i puścić już do neta? Po tym jak zobaczyłem przed Strażnikami Galaktyki fragment Piratów, to już całkiem straciłem wiarę w te serię. Nawet bym nie spiracił. Big Grin
(17-05-2017, 17:36)wolfman napisał(a): [ -> ]
(12-05-2017, 18:37)Gieferg napisał(a): [ -> ]Polskie wydanie Magnificent Seven ma rozjechany dźwięk gdzieś tak w ostatnich 30 minutach filmu (przesunięcie o jakieś 3-4 klatki), a jak w tym twoim?
Nie zauważyłem , więc albo oglądałem nieuważnie, albo nie ma.


Jeśli to wydanie z napisami PL to oglądałeś nieuważnie Tongue
(17-05-2017, 17:45)Gieferg napisał(a): [ -> ]Jeśli to wydanie z napisami PL to oglądałeś nieuważnie
Nie ma tam napisów PL.
Nie ma też żadnego wyboru napisów w !Three amigos! z UK.
Jak nie ma napisów PL to całkiem możliwe, że problem w tym wydaniu nie występuje.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
(21-05-2017, 22:29)poral napisał(a): [ -> ]Powiedz sąsiadowi żeby przestał pić, jak tak dalej pójdzie nie utrzyma aparatu Smile

faktycznie nic nie widać,wydania kanada,usa,niemcy bez pl
na ebay jakiś typ ma za 120 zł pojedynczo z finlandii z lektorkiem,moze jak pisze misfit warto poczekać na wydanie UK Smile
Wolfi jesteś na 100% pewny, że to steel?  
Wygląda tak jak mój digipack.
[Obrazek: The_Mummy_Ultimate_Trilogy_%255BBlu-ray_...255D_1.JPG]

czuubakka

(22-05-2017, 21:32)wolfman napisał(a): [ -> ]zapiernicza od rana do świtu.
Pewnie dlatego taka jakość zdjęcia, bo w biegu je zrobił.

[Obrazek: bd4e0a90e79d3da8247a71994d768389_you-mad...50-450.png]
Radzę sprawdzić naocznie te płytki Mumii z Kanady/USA bo mnóstwo osób dostaje je porysowane = potencjalne problemy w trakcie odtwarzania. M.in. ta niespodzianka nie ominęła gościa, który robił recenzje dla blu-ray.com :E