Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(04-09-2017, 17:56)Mateusz napisał(a): [ -> ]Wolfman spróbuj zmienić w ustawieniach TV:
I o to chodziło. Już myślałem to spakować i wywieżć w cholerę. Swoją drogą, powinni to z automatu ustawić, albo auto wykrywanie dodać. Teraz mam wszystko na zielono.
Powiem Ci, że powinno się kopnąć marketing M$yfu w cztery litery i patrzeć jak lecą z przepaści. Jak miałem w ręku xkloca to nie mogłem uwierzyć, że tam czytnik 4kuhd jest. Zero jakichkolwiek informacji. Sprzedawca zszedł z ceny z 210 z grą (Battlefield1) do 160, bez gry, drapiąc się po głowie, bo sam nie miał pojęcia.
Niech zgadnę: HDMI UHD Color było wyłączone na wszystkich wejściach HDMI? Idiotyczna opcja, nie rozumiem po co w ogóle jest, o zgrozo inni producenci też ją stosują.

EDIT: Ok, już widzę w filmiku że to było właśnie tom
(04-09-2017, 18:16)wolfman napisał(a): [ -> ]Powiem Ci, że powinno się kopnąć marketing M$yfu w cztery litery i patrzeć jak lecą z przepaści. Jak miałem w ręku xkloca to nie mogłem uwierzyć, że tam czytnik 4kuhd jest. Zero jakichkolwiek informacji.

Miałem dokładnie takie samo odczucie, jak dostałem swojego Xa. Nie potrafię pojąć, dlaczego nie wykorzystują marketingowo czytnika UHD, który jest dużym atutem względem PS.
Wystarczyło wpisać w Google nazwę tv i test i wyskakuje w wynikach. Tam można doczytać co piszą testerzy o użytkownicy i zadać pytania. Pozdr
(04-09-2017, 18:16)wolfman napisał(a): [ -> ]
(04-09-2017, 17:56)Mateusz napisał(a): [ -> ]Wolfman spróbuj zmienić w ustawieniach TV:
I o to chodziło. Już myślałem to spakować i wywieżć w cholerę. Swoją drogą, powinni to z automatu ustawić, albo auto wykrywanie dodać. Teraz mam wszystko na zielono.
Powiem Ci, że powinno się kopnąć marketing M$yfu w cztery litery i patrzeć jak lecą z przepaści. Jak miałem w ręku xkloca to nie mogłem uwierzyć, że tam czytnik 4kuhd jest. Zero jakichkolwiek informacji. Sprzedawca zszedł z ceny z 210 z grą (Battlefield1) do 160, bez gry,  drapiąc się po głowie, bo sam nie miał pojęcia.

Nie wiedział, że w Xbox One S jest czytnik Ultra HD Bluray? Niezły kretyn. W UK pracują tacy idioci?
Sprzęt widzieli tv Szajsung i M$ xbox1 , Oppo sobie płynie.
To teraz czas na tytułowe małe co nieco. Ostrzegam, że będzie tu dużo metalu. Osoby uczulone na ten rodzaj pudełka niech czują się ostrzeżone. Dozwolone są wszelkie sformułowania typu ach, och, wspaniałe i zazdroszczę.Większość z promocji, poza kilkunastoma preoder`ami , które zeszły od ręki.

[Obrazek: nV3pf1s.jpg]

[Obrazek: kAgkEFc.jpg]

[Obrazek: ZPi9jxX.jpg]

[Obrazek: L2ZKHjD.jpg]

[Obrazek: Yyj1FBq.jpg]

[Obrazek: Tt3OvyF.jpg]

[Obrazek: KN5GvRf.jpg]

[Obrazek: iHD8FG2.jpg]

[Obrazek: 0Lnd9FI.jpg]

[Obrazek: yJmodvb.jpg]

[Obrazek: XrNJ622.jpg]

[Obrazek: Uja3onq.jpg]

[Obrazek: 6MbiSPt.jpg]

[Obrazek: 5vRSzzE.jpg]

[Obrazek: FxbZPOF.jpg]

[Obrazek: WoMu5y9.jpg]

[Obrazek: BA0xaqY.jpg]

[Obrazek: gwrJ3Xu.jpg]

[Obrazek: UVX19X7.jpg]

[Obrazek: ggR55Hk.jpg]

[Obrazek: Kep9Gqa.jpg]

[Obrazek: MetCAbi.jpg]

[Obrazek: VuKyGAZ.jpg]

[Obrazek: u5hUFDJ.jpg]

[Obrazek: LdYISma.jpg]

[Obrazek: kq6Qpb4.jpg]

[Obrazek: AcGmJw0.jpg]

[Obrazek: qFi1Pl5.jpg]

[Obrazek: hFLgXzc.jpg]

[Obrazek: TY2EU9N.jpg]

[Obrazek: nRsjPja.jpg]

[Obrazek: 5Y2QBi6.jpg]

[Obrazek: Sza19XV.jpg]

[Obrazek: 7ED15E8.jpg]

[Obrazek: 1VJh0Zm.jpg]

[Obrazek: hXmmBC1.jpg]

[Obrazek: ImfOEjh.jpg]

[Obrazek: 3o4ThU4.jpg]

[Obrazek: DT5mQyC.jpg]

[Obrazek: N1ve5rA.jpg]


i prosto z Węgier steelbook z dedykacją dla Giefa, oraz obietnicą , że kupię drugą część.

[Obrazek: ASz3Ooc.jpg]
Znalazłeś węgierski sklep z wysyłką do Polski czy inne źródło?
Matko Boska!Okradłeś sklep?
Obecność 1 i 2 też bym z chęcią w dobrej cenie kupił.
(06-09-2017, 12:57)Kirek napisał(a): [ -> ]Znalazłeś węgierski sklep z wysyłką do Polski czy inne źródło?

Na ebay jest sprzedawca Ilovelondon czy jakoś tak. Kupił mi kilka filmów z Węgier i są tutaj.  min Quick and the dead, Incepcja i parę innych.  Ja kupiłem jemu w Polsce co chciał i nastąpiła wymiana międzynarodowa. Widziałem u niego unikat jak Desperado 1 z napisami.