Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bo to jest rarytas - już dawno OOP.
(07-09-2017, 12:51)pred895 napisał(a): [ -> ]z chęcią zobaczyłbym ten bałagan zwany Domem

Właśnie taki mam bałagan

[Obrazek: t8qmukk.jpg]

Drugi regał pod filmy zamówiony
Hm coś mało. Przyrównując to do twoich zakupów to śmiech a nie półka z kolekcją. Wrzuć fotę jak już będziesz miał wszystko na miejscu Big Grin
(09-09-2017, 22:48)pred895 napisał(a): [ -> ]Przyrównując to do twoich zakupów to śmiech a nie półka z kolekcją.
Nie rozwalaj mi konstrukcji tu masz ponad 600 filmów. Rzędy są podwójne. Masz ich pięć (dolny słabo wyszedł), z czego 400 samych steelbook. Nie poukładanych mam jeszcze 300. Myślisz, że ile ja tego posiadam? Milion? Sprzedałem sporo tego do czego nie zamierzam wracać. Przy okazji remaster`ów i 4k uhd też wyzbywam się starych wydań. Nowy format pożera jakościowo blu ray, aż żal , że nie ma 3D.
Ile masz filmów w kolekcji?
Sprostowanie nie widziałem, że to podwójne stosy Tongue

czuubakka

Zdjęcie to ty chyba po pijaku robiłeś Big Grin
No i czy to tak super wygląda, że steelboki takie piękne na półce,etc.  Nie. Dramat.
Ale co w tym złego, że ktoś kolekcjonuje filmy w steelbookach? Każdy ma swoją wizje kolekcji i wokół własnego widzi mi się ją buduje.
Podobnie z książkami czy komiksami, ktoś woli twardą okładkę ktoś miękką.
Nowe nabytki

[Obrazek: pH6HrZk.jpg]

I dobra wiadomość dla mnie , że jutro mam mieć Oppo w domu Smile
Bądź przygotowany na opłaty celne :-)
(21-09-2017, 17:39)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Bądź przygotowany na opłaty celne :-)
Nic nie będzie, poszło już do kuriera