Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To wiadomo kto ostatnio trafił 6 w totka. Big Grin Wink

PS. Ten Resident Evil Afterlife to francuski steel? Ile dałeś? (jeśli można wiedzieć)
Jak ty nie jest kolekcjonerem to chyba 95% osób nie jest Tongue

A tak na poważnie to nie przejmujesz się chyba brakiem polskich napisów... masz może listę które twoje steel mają PL?
trochę tego jest:

Furia, Gone Girl, Kapitan Ameryka, Ja Robot, Infiltracja, Transformersi, Riddick, Green Lantern, Batman trylogia lub w częściach, Avengers, Pandorum, Ant-Man, Jurassic World, Scarface, American Sniper, Życie Pi, Troja, Herlikopter w Ogniu, Elisium, Sin City 2, Intersselar, Matrix...


Swoją drogą masz super dobór filmów - większość lubię, stąd tyle pytań Smile
Kapitan Ameryka z PL, Transformers 1 UK, 4 Czesi, Green PL Cdp, Batman 1-2 od Cdp na ich stronie, a 3 z MM, Antman z MM, Jurrasic MM prmocja 65zł, Scarface Czesi, Sniper z MM, Życie PI - Czesi, Helikopter UK, Elisium UK, Intersellar z MM

Te filmy z tych co wymieniłeś posiadają napisy w naszym języku. MM zamień na Saturn , bo jak tu nie ma to tu jest. Mam nadzieję , że pomogłem
Gdzie kupiłes steelbook Godzilli?
Alledrogo 65 złocisza
Nowe steele
[Obrazek: x6L2NzU.jpg]
[Obrazek: rW1s7ZD.jpg]
[Obrazek: dHZB5lI.jpg]
Dwa ostatnie mają wersję PL

No i nasze unikaty.
[Obrazek: wDqD6XJ.jpg]
Pozazdrościć steelów.
Predestination ma spieprzony aspekt obrazu !!! Tongue a sam steel ładny , gdyby nie to wypaczenie napewno bym go kupił Tongue
Nawet nie wiem, bo wsadziłem do niego pl wersję. Jedyną do tego. To nie jest raczej film , który kupie w uhd i będę często oglądał Smile