Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklep CeX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy znacie sklep CeX? W Polsce znajduje się w Łodzi, Poznaniu i Bydgoszczy. Można zamawiać przez internet. Naprawdę tanio. Filmy są używane, ale w moim przypadku działają i nie widać śladów używania.
Ja tam kupiłem np. Mrocznego Rycerza za 5 zł czy Supernovę za 2 zł.
Ktoś tu przyjął strategię marketingową "na zadowolonego klienta" Wink
Hahahah nie. Nie jestem od nich. Big Grin
No to szkoda, że bardzo się starasz, by wyglądać jak bot reklamowy.
Sorki
Tak, znam. Doskonały wybór filmów, gier i sprzętu. Rewelacyjna obsługa i zniżka z kartą stałego klienta. Po więcej szokujących informacji zapraszamy na stronę http://www.internet.pl ;-).

A serio. Spoko opcja. Czasami można spojrzeć na promocje (faktycznie bywają filmy po 1zł), ale ogółem mają ceny z kosmosu (zwłaszcza na gry, jednak z filmami też nie jest super kolorowo).
Ja tylko mówię że jak ktoś czegoś szuka to tam są Ok ceny.
No właśnie nie zawsze :-). Często nawet odnajdywałem tam używki droższe niż ten sam film w Saturnie więc bezkrytyczne polecanie ich jest średnim pomysłem.
Ja 3 razy widziałem ceny przy których pomyślałem "Ło Panie".
(21-02-2016, 16:44)Filmożerca Alan napisał(a): [ -> ]Można zamawiać przez internet. Naprawdę tanio.
Jakiś czas temu przeglądałem stronę po licznych pochlebnych słowach na temat odpowiednika w UK. No cóż, wyszedłem po 1 minucie...
Ceny:
- Ted2 na blu - 75zł
- Fantastyczna 4 - 75zł
- San Andreas - 90zł
Stron: 1 2 3 4 5