Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Czas apokalipsy / Apocalypse now
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Swego czasu długo czekałem na ten film na blu. Został wydany z książką przez Kino świat. Mają swoje wzloty. Zawiera wersję normalną oraz finalną , dłuższą o 49 minut. Książka jak i dodatki są po polsku, zawiera kulisy powstawania filmu. Wadą tego pudełka są kolory, strasznie mdłe.
[Obrazek: 4OfIXgf.jpg]

Sklepy

Wydaniem, które od razu przyciągneło moją uwagę jest steelbook, ostre kolory, w tym mocna czerwień. Steel jest limitowany i zawiera jędną płytę więcej z dodatkami. Wg pudełka 9h (min wywiady z reżyserem, aktorami,casting,komentarze audio,wycięte sceny i kilka innych)
[Obrazek: I7mOTlI.jpg]

Nakład wyprzedany, cena 11 funtów. Sklep Zavvi

Wydanie dvd

[Obrazek: 8gVKcTT.jpg]

Sklepy

No i kaseta vhs , od której się zaczeła moja przygoda z tym filmem

[Obrazek: BvC8cfp.jpg]

Foto zapożyczone, film obecnie jest na olx.
Istnieje też DVD w metalbox'ie. Wiem, bo sam takie wydanie kiedyś upolowałem za 10 zł w Media Markcie. Okładka taka sama jak od amaray'a.
Możliwe możesz dorzucić foto.
(29-03-2016, 09:53)wolfman napisał(a): [ -> ]Możliwe możesz dorzucić foto.

Jasne, oto zdjęcia:
[Obrazek: f27b29053501fd5bgen.png]
W kwestii "mdlych kolorow", film dostal niedawno wersje HDR Dolby Vision. Szczesliwcy ogladajacy probki podobno zachwyceni. Trzeba sobie wygooglowac samemu.
(29-03-2016, 09:50)kryst007 napisał(a): [ -> ]Istnieje też DVD w metalbox'ie.


i całkiem ładne, 2-płytowe wydanie w digipacku:

[Obrazek: c9b4247347a6eb25med.jpg]
(29-03-2016, 09:22)wolfman napisał(a): [ -> ]Wydaniem, które od razu przyciągneło moją uwagę jest steelbook

Ale o wiele lepszy digipack już nie?

[Obrazek: 814Ha6XRz4L._SL1500_.jpg]
Jest jeszcze trzypłytowe wydanie "Full Disclosure Edition" z USA różniące się okładką od wydania z UK. Zawartość płyt wydaje się być taka sama.

[Obrazek: apocalypse-now-full-disclosure-ce-r1-fro...-62543.jpg]

Amerykański jednopłytowy steelbook z Kurtzem na okładce:

[Obrazek: 25224_slipback.jpg]

I limitowana edycja z Francji zawierająca dziennik Eleanor Coppoli opisujący proces tworzenia "Czasu Apokalipsy", 3 płyty Blu-Ray oraz 4 DVD. Zdjęcie od Szczepana, mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko.

[Obrazek: IMG_5788_zps4ccca3b0.jpg]
Zależy dla kogo lepszy. Ja wolę steele, mało miejsca zajmują i mają jednolity wyglad.
Ale raczej pozbawione są dodatków fizycznych Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6