Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Cenzura na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Dlaczego kasowane są posty, które nie przypadają do gustu adminom? Czuć z daleka komuchami. Niejaki G przoduje w tym.
Każdy post, który trafia do tematu czyjejś kolekcji może zostać z niego usunięty jeśli tylko założyciel takiego tematu sobie tego zażyczy (wystarczy zgłosić, nie trzeba podawać powodu).

Hope that helps.
W temacie swojej kolekcji każdy użytkownik decyduje o tym jakie posty mają się tam znajdować. Gieferg jest akurat moderatorem więc sam oddzielił posty, które uznał za zbędne. Jeśli chcesz podyskutować o poziomie jakiegoś zespołu to załóż odpowiedni temat i nikt nie będzie cenzurował Twoich opinii.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Mateusz napisał(a):eśli chcesz podyskutować o poziomie jakiegoś zespołu to załóż odpowiedni temat i nikt nie będzie cenzurował Twoich opinii.

Dokładnie. Jest temat o muzyce, można w nim jechać po Metallice czy dowolnej innej kapeli ile dusza zapragnie.
to słabe wytłumaczenie. Mój post nie był "brzydki" tylko odnosił się do poczynań zespołu oraz zakupów dokonanych. Dosłownie skopiowałem odpowiedź jaką udzielił mi kiedyś G admin. Forum jest po to aby dodawał każdy opinie a czy się z tym ktoś zgadza czy nie to wtedy podlega temat dyskusji lub nie ale bez kasowania. Chyba, że ktoś jest z pisu a to przepraszam. Proszę admina o bana. I jeszcze zdążyłem dostać 1 reputację za ten temat więc coś jest na rzeczy.
Zasada: mój temat z kolekcją - ja decyduję jakie posty się w nim znajdują, przyświeca nam tutaj od początku i obowiązuje każdego. Jeśli chcesz żeby jakikolwiek post wyleciał z Twojego tematu to wystarczy go zgłosić lub napisać do mnie pw. Nie ma to znaczenia czy jest to post kogoś z administracji czy nie.
accept2 ---> Sorry, dude, nie ty tutaj ustalasz zasady, a ta obowiązywała jeszcze na starym forum. Chcesz mieć inne to załóż sobie swoje forum i hulaj dusza.
Teraz nie dlatego wywaliłem twojego posta, że coś tam skrytykowałeś, tylko dlatego, że to właśnie takie odgryzanie się (co sam przyznałeś), a że w związku z takimi twoimi zagrywkami (bo to nie była pierwsza) od dawna nie widzę powodu by z tobą w ogóle gadać, to i w moim temacie nie masz czego szukać (i bez obaw, ja do twojego także nie zaglądam).

Cytat:Proszę admina o bana.

Foch i c***? Smile

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Usuwanie postów ja wyłączyłem, bo usuwając je ręcznie i tak zostawiasz je w bazie forum i koniec końców będę musiał je pojedynczo usuwać lub przywracać. Jeśli chcesz się pozbyć swojego dorobku na forum to daj znać na pw mogę zrobić to jedynym przyciskiem, ale proponuje najpierw ochłonąć i się zastanowić.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7