Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Daredevil
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Cytat:Do tego produkcje Netflixowe typu Daredevil, Jessica Jones, Stranger Things, Bloodline, Narcos czy HoC to jedne z najlepszych seriali jakie oglądałem.

Próbowałem dać szansę Daredevilowi i odpadłem w połowie pierwszego sezonu. Jeśli reszta jest równie dobra, to nawet nie zaczynam oglądać.
(08-09-2016, 05:47)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Cytat:Do tego produkcje Netflixowe typu Daredevil, Jessica Jones, Stranger Things, Bloodline, Narcos czy HoC to jedne z najlepszych seriali jakie oglądałem.

Próbowałem dać szansę Daredevilowi i odpadłem w połowie pierwszego sezonu. Jeśli reszta jest równie dobra, to nawet nie zaczynam oglądać.

Dlaczego? Za mało pif paf i boom? Skakania od akcji do akcji i od kolejnego bezsensownego wybuchu do wybuchu i brak żarcików na poziomie Deadpool?
Wolf koleżeńska prośba... zaniechaj takiej "argumentacji" :-). Serio, serial nie trzyma tempa, sam w połowie odpadłem, zaczął mnie nudzić (pamiętam, że drażniły mnie głupoty). Ogółem to dla kinomaniaków czasami trudno ogląda się tanią realizację TV. Jednakże nie oceniam DD, bo nie widziałem całości. Tylko upominam o argumentacji typu "bo co? Bo nie było głupiej akcji?", nie twierdzę, że sam nigdy tak nie napisałem, ale teraz uważam to za niski manewr dyskusyjny (ale wiem, że kuszący :-D). Wiesz jakby DD wcale nie słynął z dobrych naparzanek i popularnego "mroku" :-D. W połowie serii 1 nie uświadczyłem tam "głębokich emocji czy ważnej fabuły". Może to przychodzi później... nie wiem.
(08-09-2016, 12:24)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Wolf koleżeńska prośba... zaniechaj takiej "argumentacji" :-). Serio, serial nie trzyma tempa, sam w połowie odpadłem, zaczął mnie nudzić (pamiętam, że drażniły mnie głupoty). Ogółem to dla kinomaniaków czasami trudno ogląda się tanią realizację TV. Jednakże nie oceniam DD, bo nie widziałem całości. Tylko upominam o argumentacji typu "bo co? Bo nie było głupiej akcji?", nie twierdzę, że sam nigdy tak nie napisałem, ale teraz uważam to za niski manewr dyskusyjny (ale wiem, że kuszący :-D). Wiesz jakby DD wcale nie słynął z dobrych naparzanek i popularnego "mroku" :-D. W połowie serii 1 nie uświadczyłem tam "głębokich emocji czy ważnej fabuły". Może to przychodzi później... nie wiem.

To było pytanie, autor postu uwielbia takie klimaty. W tym serialu psuje mi ogólne wrażenia Deborah Ann Woll (cienizna). Poza nią jest naprawdę bardzo dobrze, no i Fisk jest biały Smile
(08-09-2016, 12:24)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]W połowie serii 1 nie uświadczyłem tam "głębokich emocji czy ważnej fabuły". Może to przychodzi później... nie wiem.

Nie pamiętam już dokładnie tego serialu, ale jeśli kilka pierwszych odcinków Cię nie zainteresowało, to później nie było na pewno żadnego przełomu, jeśli chodzi o fabułę czy sceny akcji. Drugi sezon natomiast to już jest kompletna nuda i brak jakiegokolwiek pomysłu na historię czy rozwój postaci. Sam musiałem się męczyć, a pierwszy sezon oglądało mi się całkiem przyjemnie.
Cytat:Dlaczego? Za mało pif paf i boom? Skakania od akcji do akcji i od kolejnego bezsensownego wybuchu do wybuchu i brak żarcików na poziomie Deadpool?

Nieangażująca fabuła, nijaki, bezpłciowy przeciwnik, męczące i nie wiadomo na co komu potrzebne sceny z koleżką głównego bohatera i blondyną. No i tania telewizyjna oprawa. Ogółem cienizna. Jak będę chciał obejrzeć coś o prawnikach to już wolę powtórzyć Ally McBeal Tongue
Luzik Wolf, twoja sprawa :-D. Wiem, po prostu że można inaczej zadawać takie pytania. Wiesz taki sposób jest dość - hmmm - atakujący :-D. Niczego jednak nie zabraniam ;-).

Mateusz-> Dzięki za cynk. Zapewne sobie daruję :-).
(08-09-2016, 13:16)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Luzik Wolf, twoja sprawa :-D. Wiem, po prostu że można inaczej zadawać takie pytania. Wiesz taki sposób jest dość - hmmm - atakujący :-D. Niczego jednak nie zabraniam ;-).

Mateusz-> Dzięki za cynk. Zapewne sobie daruję :-).

Powinieneś obejrzeć w full hd na blu. Niedługo premiera pierwszego sezonu . Pierwszy sezon jest naprawdę fajny i ma wysokie noty. Drugiego nie oglądałem. Poczekam na premierę już na krążku.
Pewnie tak zrobię. Mam hopla na punkcie posiadania wszystkich superhero movie, więc pewnie i na seriale przyjdzie czas :-). Wtedy pogadamy bardziej konstruktywnie.
Pierwszy sezon jest ok, natomiast drugi to tak jakby za bardzo nie mieli pomysłu.
Ten forumowy wilczek to typowy mądrala za klawiatury, nic innego. Żałosne.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7