Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: kolekcja Remka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(10-10-2016, 18:45)Remek napisał(a): [ -> ]Ten steel Thora to chyba bez PL był? Bo ja tylko z polską wersją kupuję Wink

Z PL wersją to kupisz sobie 5% steelbooków jakie wychodzą na świecie i to w większości przypadków najsłabszych filmów. Możesz sobie płyty podmieniać, albo dorabiać napisy
To wiem, dlatego ubolewam,że nasz rodzimy rynek jest tak ubogi w steelbooki, szczególnie z dobrymi filmami a w dorabianie napisów nigdy się nie bawiłem i nie bardzo się na tym znam więc ewentualnie mógłbym podmianki robić ale każdego filmu w steelu mieć nie muszę. No chyba, że się w angielskim podciągnę Big Grin Póki co pozostaje podziwianie Twojej kolekcji Smile
Pobranie napisów z http://www.opensubtitles.org/en/search do znanych filmów i odtwarzanie ich przez playera chyba nie jest czymś skomplikowanym na początek.
Może i nie jest, sprawdzę.
(10-10-2016, 19:33)Remek napisał(a): [ -> ]Może i nie jest, sprawdzę.

Sprawdz, ja się przełamałem. Wydawało mi się że bedzie to karkołomne zajecie a teraz to nawet lektora sobie dodaje  Big Grin
(10-10-2016, 19:38)wezyr napisał(a): [ -> ]Sprawdz, ja się przełamałem. Wydawało mi się że bedzie to karkołomne zajecie a teraz to nawet lektora sobie dodaje  Big Grin

Czasem dobrze jak ktoś zmotywuje Big Grin
Nowe nabytki do kolekcji

[Obrazek: 66993981038832238540.jpg]
No I fajnie Smile
Star Treka też z chęcią bym przytulił tak samo jak to wydanie GW, ale przydrogie jeszcze. Na te ilości co ja kupuję tomuszę jeszcze poczekać.
Ja Star Treka miałem w planach na późniejszy okres, jak cena trochę spadnie ale wiadoma promocja w Media Markt przyspieszyła zakup a Top Gun też miałem na liście zakupowej to akurat mi przypasowało Smile Star Wars z kodem rabatowym też wyszło trochę taniej
Z chęcią wszystkie bym zaadoptował.Super.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15