Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: kolekcja Remka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(02-09-2017, 18:15)Remek napisał(a): [ -> ]Skromna aktualizacja:

[Obrazek: 30648608142855949518.jpg]
Kong- Media Markt 109zł
OST Rocky IV- Allegro 36zł z przesyłką

Fajny steelbook, tylko trochę popsuli go tym "3D".
Fakt, to 3D mogli sobie odpuścić ale ogólnie steel jest spoko.
Jak dla mnie brzydki w chuj, no ale Smile
Sredni wyszedl im ten steelbook. Za mocno blyszczacy ☺za mocno jakby rozmyty przez co wydaje sie nie ostry , a takze plaski bez zadnych wkleslosci czy wypuklości ☺. Do tego jednak nie najlepsze 3D (tylko glebia) i spowodowalo to ze zdecydowalem sie na wersje 4K.
Wygląd kwestia gustu. Na zdjęciu może mniej ostro wyszło, sylwetka Konga jest dość ciemna ale w tle jest zachodzące Słońce a jak się patrzy pod Słońce to wiadomo Smile Jak tak trzymam w ręku tego steela to do najgorszych bym go nie zaliczył a i do tych najładniejszych jakie widziałem też nie, jak na mój gust jest po prostu ok a był w takiej samej cenie co wydanie w amaray więc wolałem steelbooka. Co do 3D to uważam, że jest świetne. Fakt, że to głównie głębia ale za to jaka. Dobra głębia to podstawa 3D, w większości filmów efektów wychodzenia z ekranu jest jak na lekarstwo a do tego głębia też często średnia a obraz zbyt płaski. W przypadku tego filmu właśnie poprzez bardzo dobrą głębię obraz 3D (pomimo braku efektów wychodzenia) oceniam 9/10, wizualnie film wygląda świetnie ale to moja opinia. Może też bym zakupił wersję 4k ale muszę TV zmienić Smile
(03-09-2017, 08:02)Remek napisał(a): [ -> ]Wygląd kwestia gustu. Na zdjęciu może mniej ostro wyszło, sylwetka Konga jest dość ciemna ale w tle jest zachodzące Słońce a jak się patrzy pod Słońce to wiadomo Smile Jak tak trzymam w ręku tego steela to do najgorszych bym go nie zaliczył a i do tych najładniejszych jakie widziałem też nie, jak na mój gust jest po prostu ok a był w takiej samej cenie co wydanie w amaray więc wolałem steelbooka. Co do 3D to uważam, że jest świetne. Fakt, że to głównie głębia ale za to jaka. Dobra głębia to podstawa 3D, w większości filmów efektów wychodzenia z ekranu jest jak na lekarstwo a do tego głębia też często średnia a obraz zbyt płaski. W  przypadku tego filmu właśnie poprzez bardzo dobrą głębię obraz 3D (pomimo braku efektów wychodzenia) oceniam 9/10, wizualnie film wygląda świetnie ale to moja opinia. Może też bym zakupił wersję 4k ale muszę TV zmienić Smile

Widzę że nie żałujesz zakupu. Big Grin
Pewnie, że nie. Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji Big Grin
Nowe nabytki:
[Obrazek: 87665089177362252877.jpg]
[Obrazek: 10689884240969742768.jpg]
Fajnie, że ktoś z Forumowiczów docenił soundtrack z Króla Artura - czyli go kupił. Zdecydowanie muzyka zasługuje na uwagę, pomimo tego, że film poniósł sromotną klęskę w kinach.
Zgadza się, soundtrack świetny. Jak tylko obejrzałem film stwierdziłem, że muszę go mieć.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15