Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pasja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam czy ktoś miał styczność z filmem Pasja reżyserii Mel Gibsona ? Chodzi mi oczywiście o wydanie na niebieskim krążku. Jak to wygląda jakościowo , bo ostatni raz miałem styczność z filmem tym w dniach premiery , wtedy nie chcieli mnie nawet wpuścić do kina bo jak twierdzili film od 18 lat.

Dziś zamówiłem na zavvi , i nim się doczekam płytki chętnie bym się dowiedział czegoś.
[Obrazek: 7958_tn.jpg]

7 lutego Fox wyda w USA Pasję Mela Gibsona na błękitnym dysku. W wydaniu będą dostępne dwie wersje filmu do wyboru: kinowa i ocenzurowana. Wśród dodatków specjalnych nie zabraknie komentarzy audio od reżysera oraz biblistów współpracujących przy produkcji.
Piszesz o tym tak, jakby to wydawali po raz pierwszy, tymczasem wydanie Pasji na BD w USA wyszło w 2009 roku

http://www.blu-ray.com/movies/The-Passion-of-the-Christ-Blu-ray/2540/#Review

W tym, co teraz wyjdzie nowa jest chyba tylko okładka i... English, Spanish and Portuguese Language Dub
Będzie to reedycja - wydanie Blu ray od lat jest już dostępne w USA (w UK i Australii też). Wznowienie zostanie pozbawione płyty DVD z materiałami dodatkowymi.
Tutaj specyfikacja edycji z US i UK:
http://dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=14679
Sytuacja jak z polskimi wznowieniami z lektorem od Imperiala - w zamian za dodatki dostają dubbing Big Grin
A będą PL napisy lub lektor ?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Dystrybucja w Polsce to Monolith, więc nie ma na to żadnych szans.
Kolego jesteś na tym forum tyle czasu, a wciąż się dziwisz , że brakuje polskiej wersji do większości filmów na rynku. Zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i kupić odpowiedni sprzęt to wolisz narzekać? Pobieranie napisów jest darmowe , a większość pasuje bez żadnych kłopotów do blu ray.
Monlith bardzo ładnie wydał premierowe wydanie dvd w cienkim pudełku slim z tekturową tłoczoną nakładką. Efektownie to wyglądało ówcześnie. Na blu nie wydali, może to i dobrze, bo po ich wybrykach w starszych wydaniach odechciało mi się cokolwiek od nich kupować. Jakby mogli to by filmy przycinali do starych tv 4:3
Film nie został w Polsce wydany na BD, ale prawa do niego wciąż posiada Monolith.