Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Logan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6




W dużym skrócie zapowiada się kupa gówna. Wink
Po Crapocalypse miałem dość X-Menów, ale to... to... Coś pięknego. Boję się tylko, że zwiastun jest wręcz za dobry, a sam film nie spełni oczekiwań.
Może coś w końcu ruszy w tym temacie, bo z tego uniwersum akceptuje tylko First Class Tongue
Zwiastun cudowny. Jak film będzie chociaż w połowie tak dobry, to dostaniemy godne pożegnanie Wolverine'a i Profesora X.

(20-10-2016, 14:58)Kapitan_kusiak napisał(a): [ -> ]W dużym skrócie zapowiada się kupa gówna. Wink

Ban. Big Grin

(20-10-2016, 15:15)pred895 napisał(a): [ -> ]Może coś w końcu ruszy w tym temacie, bo z tego uniwersum akceptuje tylko First Class Tongue

WTF? A X-Men 1, X-Men 2, DOFP?
To uniwersum przedstawia więcej ciekawszych filmów niż seria o Kapitanie obciągaczu. Stara trylogia jest całkiem niezła. Filmy z Wolverine są do niczego. Jego pierwszy film mógł być majstersztykiem gdyby zrobili historię do końca na podstawie tego komiksu, niestety woleli iść w stronę wieku 5+ i było dużo pif paf.
Tak swoją drogą to akcja się dzieje 200 lat do przodu? Z tego co wiem on się wolno starzeje, a tu wygląda jak 58+.
Nie lubię Marvela Tongue Do X1 próbowałem podejść kilka razy i nigdy nie skończyłem... X2 , X3 odpuściłem kompletnie, a DOFP owszem niezłe, ale nie mam aż takiego zwodu aby jeszcze kiedyś do tego wracać, w przeciwieństwie do First Calss Tongue
(20-10-2016, 15:24)wolfman napisał(a): [ -> ]Tak swoją drogą to akcja się dzieje 200 lat do przodu? Z tego co wiem on się wolno starzeje, a tu wygląda jak 58+.

Fabuła ma się rozgrywać w 2024 toku. Jeśli Geneza jest jeszcze kanoniczna, to Wolverine ma tutaj tak na oko niecałe 200 lat. Smile

(20-10-2016, 15:27)pred895 napisał(a): [ -> ]Nie lubię Marvela Tongue Do X1 próbowałem podejść kilka razy i nigdy nie skończyłem... X2 , X3 odpuściłem kompletnie, a DOFP owszem niezłe, ale nie mam aż takiego zwodu aby jeszcze kiedyś do tego wracać, w przeciwieństwie do First Calss Tongue

Skoro w ogóle Cię ta seria nie interesuje, to trudno żeby DOFP Cie nagle położyło na kolana. W tym filmie ważną rolę odgrywają relację między bohaterami i droga jaką przeszli prze te wszystkie filmy.
Red Band Trailer >>



W sumie kupili mnie tą zajawką, cieszy też fakt, że syndrom krwawego Deadpoola udzielił się tej produkcji i Wolverine dostanie godne R-rated pożegnanie śmierci. Jeżeli to rzeczywiście będzie ostatni film z tym aktorem, to wypadu do kina na pewno nie odpuszczę, a to już cośSmile
Powinien mieć już 400. 200 do przodu w stosunku do poprzednich "arcydzieł" Smile.
Pred - BvS z scenariuszem równym dna rowu Mariańskiego szukałeś po każdym sklepie zagranicznym. Ale Xmen 1 z o niebo lepszą fabułą i aktorami pierwszoplanowymi to już obejrzeć nie mogłeś Big Grin. Powinieneś ostatnie obejrzeć , też mają denny scenariusz, pewnie je polubisz
Ajj tam wiem tylko tyle, że ostatnie 30 sekund trailera Logana miażdży Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6