Filmozercy.com | Forum
Plakat filmu - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Plakat filmu (/watek-plakat-filmu)

Strony: 1 2


Plakat filmu - DanSavio - 01-02-2017

Czy miałby ktoś pomysł, w jaki sposób zawiesić ten plakat, który ma wymiary 102x76cm?

[Obrazek: $_57.JPG]


RE: Plakat filmu - Frank345 - 02-02-2017

Dużo zależy od tego jakie koszty chcesz ponieść i jak ma się prezentować pod względem estetycznym.

Antyrama czy innego rodzaju ramy o takich wymiar to będzie większy wydatek.

Można też wykorzystać specjalne wieszaki do plakatów, ale w tym przypadku plakat będzie szerszy 9 cm, więc w grę wchodzi estetyka.

W sprzedaży są też specjalne plastry do plakatów, ale nie wiem czy po ewentualnym odklejeniu w jakiś sposób nie niszczą plakatów.


RE: Plakat filmu - Glen - 03-02-2017

W standardzie ciężko będzie znaleźć antyramę o takim wymiarze, najbliżej będzie chyba 70X100. Może wycieczka do Ikei ? Smile


RE: Plakat filmu - Verrax - 03-02-2017

W Ikei już od jakiegoś czasu nie sprzedają ram o rozmiarze 70x100, a zamiast tego 61x91. Na większość standardowych plakatów filmowych są one teraz za małe. :/ Szkoda, bo były one stosunkowo tanie i dobrze wykonane, a bardzo ciężko znaleźć jakąś alternatywę zachowującą podobny price/quality ratio.


RE: Plakat filmu - dinmak45 - 13-08-2017

Przecież można kupić większą antyramę niż jest sam plakat.. Chyba, że komuś przeszkadzać będzie obwódka na około ;p


RE: Plakat filmu - Tom141 - 11-01-2018

Wydaje mi się, że dopasowana do rozmiaru antyrama będzie tu najlepszym pomysłem


RE: Plakat filmu - DjakDorota - 12-01-2018

najlepiej nakleic na sciane, nigdy sie nie pomaluje Wink bo szkoda plakatu Wink


RE: Plakat filmu - Juby - 16-07-2020

Pytanko do was (chyba odpowiedni temat, aby je zadać),

Jestem w trakcie meblowania większego pokoju (nazwijmy go salonem). Chcę w nim ozdobić ściany tematycznie do moich zainteresowań, ale dziewczyna nie jest fanką plakatów kinowych (filmowe - okej, ale bez otagowania, patronów medialnych, itd. a ja nie chcę swoich reliktów z kin przycinać). Pomyśleliśmy, że super wyglądałby tryptyk, coś w tym rodzaju:

[Obrazek: VT1noXI.png]

Tutaj o wiele bardziej podobające mi się z Władcy Pierścieni:

[Obrazek: Pejsb12.png] [Obrazek: 23027da30c5ac8cfb2db790b332636cc.jpg] [Obrazek: 0bgqfrnfqdr41.jpg?auto=webp&s=3e...57e91a589d]

Z tym, że nie jestem fanem LOTRa. Znacie może / polecacie coś fajnego z Batmanem, Supermanem, DC, Ligą sprawiedliwości, Terminatorem, Bondem, ew. Star Warsami?

Jeśli nie, to już niech będą te z Gandalfem, ale tu pojawia się drugie pytanie. Gdzie takie kupić? Ew. mogę wziąć powyższe i sam wydrukować (w większej rozdzielczości nie mogę znaleźć, ale te chyba będą okej), tylko czy polecacie jakąś drukarnię (najlepiej w Łodzi), która drukuje pliki z pendrive'a / maila w takim rozmiarze i na takim papierze, jak sobie życzę?


RE: Plakat filmu - Plicha - 16-07-2020

Szukaj na aliepxress, u nich jest tego masa do wyboru do koloru. Warto poczytać komentarze, bardzo czesto ludzie wrzucaja zdjecia i widać jak to wygląda w rzeczywistości lub jest zapakowane. Oczywiscie Ali jest problematyczne na swój sposób (czas dostawy i ew uszkodzenia) ale tanie jak barszcz. Zależy kto jakie ma priorytety.
Ponizej Joker, ale jest tego tona, wpisuj movie poster batman etc i beda wyskakiwac lub po propozycjach ponizej aukcji.
https://tinyurl.com/yaw2c3ot

W Polsce tez cos powinienes dostac, trzeba googlowac.


RE: Plakat filmu - Mefisto - 16-07-2020

Te powyżej nie wystarczą, żeby je wydrukować w dobrej jakości - musisz poszukać dwa razy większych (no chyba, że te obrazki faktycznie mają być dokładnie tej wielkości). Pewnie da się znaleźć przez google wszystko, co szukasz, tylko musisz wybrać w opcjach format większy niż 2mpx.

BTW, jak chcesz, to wrzuciłem tutaj grafiki znanych filmów bez napisów, w zjadliwej rozdzialce - może coś sobie wybierzesz: KLIK!