Filmozercy.com | Forum
MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray (/watek-moviepsycho-kolekcja-blu-ray)



RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 28-08-2016

Kupiona od pary dziadków. Nie mam pojęcia skąd mieli. Dziadek powiedział na koniec, że to wydanie kolekcjonerskie I pewnie drogie. Drogie? Na ebayu ceny od 250£. W zestawie powinno być 5 filmów pixara, powinno, ale nie było. I co z tego, Luxo jr. jest kozacka Smile


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - DanSavio - 28-08-2016

Jak można być takim szczęściarzem? Powiedz mi. Zazdroszczę...


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 28-08-2016

Sam nie mogłem uwierzyć, że wśród tylu różnych gratów znalazło się takie cacko. W życiu bym się nie spodziewał, że to trafi do mnie kiedykolwiek.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - Grześ58 - 28-08-2016

To też swoją drogą pokazuje, że jeden przedmiot może mieć różne wartości w zależności od człowieka. To, co dla jednego jest warte górę pieniędzy i niemal niemożliwe do zdobycia, dla drugiego jest niepotrzebną rzeczą, którą oddaje się za symboliczną sumę.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 13-09-2016

Kilka nowych pozycji

[Obrazek: 281c3cf9ed7c.jpg]


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - comatose7999 - 13-09-2016

Kupowanie dla kupowania? Czy Ty to faktycznie jeszcze oglądasz, wracasz do tych filmów?


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - DanSavio - 13-09-2016

Ma pieniądze, niech robi co chce. Ale kolekcjonowanie dla szpanu jest dla mnie absurdem. Wink


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - MoviePsycho - 13-09-2016

Jestem łowcą okazji. Jak się jakaś trafi to z niej korzystam. Kiedyś chciałem stworzyć u siebie w domu videotekę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Niektórych filmów nie znajdziesz tak poprostu w sklepie albo nie zobaczysz w telewizji. Możesz je pewnie znalezc w sieci, ale ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. Poza tym ten klimat jak z tradycyjnej wypożyczalni. Podchodzisz sobie do regału I wybierasz to co masz ochotę zowaczyć. Pojawienie się formatu blu ray było odpowiednim momentem, żeby tę przygodę kolekcjonowania rozpocząć. Mam ogromny sentyment do kina, chciałbym dzielić się tym z innymi. Lubię czasami pochwalić się nowymi nabytkami wśród znajomych, czy oprowadzić ich po mojej kolekcji, zaprosić na wieczór filmowy, ale nie uważam tego za szpan. Często ludzie z mojego otoczenia uśmiechają się tylko jak słuchają mnie z jakim uporem maniaka mówię o wszystkim związanym z kinem I mimo iż czasami wogóle ich to nie interesuje to wiedzą, że to jest mój świat I potrafią to zrozumieć.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - innocentbuzztander - 13-09-2016

Też jakiś sposób.


RE: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray - matwiko - 15-09-2016

Pozbyłeś się części kolekcji czy masz dalej w całości? Widać że jesteś pasjonatem, aż ma się ochotę wpaść do Ciebie i obejrzeć kolekcję Wink